Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
****STRACH MIEĆ AKCJE**** ~Apoloniusz 9 2019-01-16 09:11
Kosa też przestał sypać ~Termo 1 2019-01-16 08:45
sonda kto obejmuje reszte akcji ??? ~popol 15 2019-01-16 08:32
ubrali jeleni na gorce a teraz zjazd ~Jolo 1 2019-01-16 07:25
Dzisiejsza świeca mówi wszystko.Moje kondolencje i do zobaczenia na 40gr ~abc 7 2019-01-16 07:21
Na razie koniec wzrostów, trzeba doknąć lukę na 0,39 ~Analityk 7 2019-01-15 23:59
Pełno naganiaczy na spadki to dobrze wróży ~Termo 7 2019-01-15 22:30
nie lepiej kupić Govene w dołku ~ziko 5 2019-01-15 21:34
Presez prosimy kolejne info. ~Piter 1 2019-01-15 21:34
***OSTATNI DZIEŃ RADOŚCI*** jutro wraca rzeczywistość ~Apoloniusz 4 2019-01-15 21:17
zaryzykowałem kupując dzisiaj 40k akcji ~info 3 2019-01-15 21:17
Ciekawe czy Kosiński już sypie? On ma akcje za 10 gr, więc zysk 600% ~Dj 1 2019-01-15 21:08
kupiłeś powyżej 64 groszy? przeczytaj ~Apoloniusz 12 2019-01-15 21:04
Nie reagujcie na te popychacze po 10000! One są dla picu! ~PEC 8 2019-01-15 19:54
To by było na tyle czas szukać ~Trabka 2 2019-01-15 19:26
1500000 szt.... czyli. przemieliło się dzisiaj 1/5 free flot ? ~Agrix 3 2019-01-15 17:53
Kupiłem po 0,70 zł.... Co ja narobiłem!!!! ~Chlip 8 2019-01-15 17:33
brak chętnych na kupno ..... ~Apoloniusz 7 2019-01-15 17:23
Ponad milion akcji ~mcsielu 14 2019-01-15 17:15
Oddają chyba ci co brali powyżej złotówki i zmniejszają stratę! ~PEC 6 2019-01-15 16:47
Kogoś parzy gorący kartofel? To nie nadaje się na giełdę! ~PEC 5 2019-01-15 15:19
NO I DZIŚ KOŃCZYMY NA GÓRNYCH WIDŁACH ??? ~Hobbit 12 2019-01-15 14:57
BALON TRZYMAJA NA WIDŁACH do NIEBA zeby leszcze zauważyły widowisk ~piękne_widowiska 10 2019-01-15 14:44
jak tam termopowianie 56gr ~ww 3 2019-01-15 14:44
Zrobili podwójny szczyt ~oj 3 2019-01-15 14:37
NO I DZIŚ KOŃCZYMY NA CZERWONO??? ~SzkodaMi 3 2019-01-15 14:11
Ale dokładają na S... Oj czarno to dziś widze ~Załamany 10 2019-01-15 13:52
Tutaj było 1.40 bez umowy z PGNG. A z umową to nawet 3 zł będzie! ~PEC 10 2019-01-15 13:14
Zszedłem z haka ~Janusz 15 2019-01-15 12:12
To jeszcze nie koniec wzrostów ~Hobbit 6 2019-01-15 11:22
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-24 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.