|
****STRACH MIEĆ AKCJE****
|
~Apoloniusz
|
9
|
2019-01-16 09:11
|
|
Kosa też przestał sypać
|
~Termo
|
1
|
2019-01-16 08:45
|
|
sonda kto obejmuje reszte akcji ???
|
~popol
|
15
|
2019-01-16 08:32
|
|
ubrali jeleni na gorce a teraz zjazd
|
~Jolo
|
1
|
2019-01-16 07:25
|
|
Dzisiejsza świeca mówi wszystko.Moje kondolencje i do zobaczenia na 40gr
|
~abc
|
7
|
2019-01-16 07:21
|
|
Na razie koniec wzrostów, trzeba doknąć lukę na 0,39
|
~Analityk
|
7
|
2019-01-15 23:59
|
|
Pełno naganiaczy na spadki to dobrze wróży
|
~Termo
|
7
|
2019-01-15 22:30
|
|
nie lepiej kupić Govene w dołku
|
~ziko
|
5
|
2019-01-15 21:34
|
|
Presez prosimy kolejne info.
|
~Piter
|
1
|
2019-01-15 21:34
|
|
***OSTATNI DZIEŃ RADOŚCI*** jutro wraca rzeczywistość
|
~Apoloniusz
|
4
|
2019-01-15 21:17
|
|
zaryzykowałem kupując dzisiaj 40k akcji
|
~info
|
3
|
2019-01-15 21:17
|
|
Ciekawe czy Kosiński już sypie? On ma akcje za 10 gr, więc zysk 600%
|
~Dj
|
1
|
2019-01-15 21:08
|
|
kupiłeś powyżej 64 groszy? przeczytaj
|
~Apoloniusz
|
12
|
2019-01-15 21:04
|
|
Nie reagujcie na te popychacze po 10000! One są dla picu!
|
~PEC
|
8
|
2019-01-15 19:54
|
|
To by było na tyle czas szukać
|
~Trabka
|
2
|
2019-01-15 19:26
|
|
1500000 szt.... czyli. przemieliło się dzisiaj 1/5 free flot ?
|
~Agrix
|
3
|
2019-01-15 17:53
|
|
Kupiłem po 0,70 zł.... Co ja narobiłem!!!!
|
~Chlip
|
8
|
2019-01-15 17:33
|
|
brak chętnych na kupno .....
|
~Apoloniusz
|
7
|
2019-01-15 17:23
|
|
Ponad milion akcji
|
~mcsielu
|
14
|
2019-01-15 17:15
|
|
Oddają chyba ci co brali powyżej złotówki i zmniejszają stratę!
|
~PEC
|
6
|
2019-01-15 16:47
|
|
Kogoś parzy gorący kartofel? To nie nadaje się na giełdę!
|
~PEC
|
5
|
2019-01-15 15:19
|
|
NO I DZIŚ KOŃCZYMY NA GÓRNYCH WIDŁACH ???
|
~Hobbit
|
12
|
2019-01-15 14:57
|
|
BALON TRZYMAJA NA WIDŁACH do NIEBA zeby leszcze zauważyły widowisk
|
~piękne_widowiska
|
10
|
2019-01-15 14:44
|
|
jak tam termopowianie 56gr
|
~ww
|
3
|
2019-01-15 14:44
|
|
Zrobili podwójny szczyt
|
~oj
|
3
|
2019-01-15 14:37
|
|
NO I DZIŚ KOŃCZYMY NA CZERWONO???
|
~SzkodaMi
|
3
|
2019-01-15 14:11
|
|
Ale dokładają na S... Oj czarno to dziś widze
|
~Załamany
|
10
|
2019-01-15 13:52
|
|
Tutaj było 1.40 bez umowy z PGNG. A z umową to nawet 3 zł będzie!
|
~PEC
|
10
|
2019-01-15 13:14
|
|
Zszedłem z haka
|
~Janusz
|
15
|
2019-01-15 12:12
|
|
To jeszcze nie koniec wzrostów
|
~Hobbit
|
6
|
2019-01-15 11:22
|