|
Czy tu będzie jak na dino 100 zł?
|
~LudomirP
|
8
|
2019-01-17 13:05
|
|
Akusz po ssaniu pusty po prawej, czekamy na zasyp, by więcej skupić
|
~PEC
|
9
|
2019-01-17 13:04
|
|
udało sie
|
~Piter
|
2
|
2019-01-17 12:42
|
|
Zaraz górne widły!
|
~PEC
|
8
|
2019-01-17 12:25
|
|
Zielono Apoloniusz, a co ty o tym sądzisz?
|
~PEC
|
1
|
2019-01-17 12:01
|
|
Rozwija się partner w interesach ;)
|
~kom
|
3
|
2019-01-17 11:50
|
|
Jeszcze dzisiaj zieleń!
|
~PEC
|
5
|
2019-01-17 10:56
|
|
zbieranie akcji,spokojne systematyczne
|
~kationplus
|
1
|
2019-01-17 10:09
|
|
gdzie się pochowali naganiacze na wzrosty???
|
~Apoloniusz
|
5
|
2019-01-17 09:58
|
|
48tys akcji ktoś wziął jednym zleceniem na otwarciu.
|
~PEC
|
1
|
2019-01-17 09:47
|
|
no i mamy "czerwień"
|
~Apoloniusz
|
9
|
2019-01-17 09:43
|
|
*OGROMNE WSPÓŁCZUCIE dla tych co kupili powyżej 60 groszy
|
~Apoloniusz
|
3
|
2019-01-17 09:40
|
|
Wszyscy poszli na POLIMEX po INFIE
|
~New
|
7
|
2019-01-17 09:17
|
|
nie chce spadać - będzie rosło
|
~Hobbit
|
15
|
2019-01-17 09:11
|
|
JUTRO DZIEŃ PRAWDY!!!
|
~sowa123
|
1
|
2019-01-16 21:50
|
|
Tu będzie taki zjazd, że wam kopary poopadają ZOBACZYCIE ........
|
~donpadlo
|
1
|
2019-01-16 21:35
|
|
Tu będzie taki zjazd że wam kopary poopadają ZOBACZYCIE
|
~donpadlo
|
1
|
2019-01-16 21:34
|
|
Gdzie korekta?
|
~Albert
|
5
|
2019-01-16 18:50
|
|
Już niewiele akcji zostało z tych co kupowało poniżej 55gr
|
~PEC
|
2
|
2019-01-16 16:23
|
|
0,40 zł
|
~Apoloniusz
|
9
|
2019-01-16 15:34
|
|
uciekają na GOVENA
|
~miki
|
1
|
2019-01-16 14:45
|
|
Apoloniusz na zielono jest i co teraz my posiadacze
|
~kationplus
|
1
|
2019-01-16 13:18
|
|
Zaraz 27 tys na 0.62 zniknie! A na 65 gr 44tys.!
|
~PEC
|
6
|
2019-01-16 12:57
|
|
Coś wam nie kurs spadać???
|
~Ari
|
6
|
2019-01-16 12:09
|
|
Dźwignie się to jeszcze?
|
~as
|
22
|
2019-01-16 12:00
|
|
O nie znowu rośnie za ja zrobię teraz
|
~Paweł
|
4
|
2019-01-16 11:46
|
|
Schodzić z haka czy jeszcze będzie podbitka?
|
~wyjebane_jajca
|
8
|
2019-01-16 11:09
|
|
jak tam termopowianie zostaliście z głową w nocniku
|
~ww
|
1
|
2019-01-16 10:42
|
|
Niedlugo znow bardzooo fajne infa beda na T2P
|
~Inwestor
|
8
|
2019-01-16 10:30
|
|
w drodze na 2 zl jak chcecie smiejcie sie
|
~analityk
|
2
|
2019-01-16 10:17
|