Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy tu będzie jak na dino 100 zł? ~LudomirP 8 2019-01-17 13:05
Akusz po ssaniu pusty po prawej, czekamy na zasyp, by więcej skupić ~PEC 9 2019-01-17 13:04
udało sie ~Piter 2 2019-01-17 12:42
Zaraz górne widły! ~PEC 8 2019-01-17 12:25
Zielono Apoloniusz, a co ty o tym sądzisz? ~PEC 1 2019-01-17 12:01
Rozwija się partner w interesach ;) ~kom 3 2019-01-17 11:50
Jeszcze dzisiaj zieleń! ~PEC 5 2019-01-17 10:56
zbieranie akcji,spokojne systematyczne ~kationplus 1 2019-01-17 10:09
gdzie się pochowali naganiacze na wzrosty??? ~Apoloniusz 5 2019-01-17 09:58
48tys akcji ktoś wziął jednym zleceniem na otwarciu. ~PEC 1 2019-01-17 09:47
no i mamy "czerwień" ~Apoloniusz 9 2019-01-17 09:43
*OGROMNE WSPÓŁCZUCIE dla tych co kupili powyżej 60 groszy ~Apoloniusz 3 2019-01-17 09:40
Wszyscy poszli na POLIMEX po INFIE ~New 7 2019-01-17 09:17
nie chce spadać - będzie rosło ~Hobbit 15 2019-01-17 09:11
JUTRO DZIEŃ PRAWDY!!! ~sowa123 1 2019-01-16 21:50
Tu będzie taki zjazd, że wam kopary poopadają ZOBACZYCIE ........ ~donpadlo 1 2019-01-16 21:35
Tu będzie taki zjazd że wam kopary poopadają ZOBACZYCIE ~donpadlo 1 2019-01-16 21:34
Gdzie korekta? ~Albert 5 2019-01-16 18:50
Już niewiele akcji zostało z tych co kupowało poniżej 55gr ~PEC 2 2019-01-16 16:23
0,40 zł ~Apoloniusz 9 2019-01-16 15:34
uciekają na GOVENA ~miki 1 2019-01-16 14:45
Apoloniusz na zielono jest i co teraz my posiadacze ~kationplus 1 2019-01-16 13:18
Zaraz 27 tys na 0.62 zniknie! A na 65 gr 44tys.! ~PEC 6 2019-01-16 12:57
Coś wam nie kurs spadać??? ~Ari 6 2019-01-16 12:09
Dźwignie się to jeszcze? ~as 22 2019-01-16 12:00
O nie znowu rośnie za ja zrobię teraz ~Paweł 4 2019-01-16 11:46
Schodzić z haka czy jeszcze będzie podbitka? ~wyjebane_jajca 8 2019-01-16 11:09
jak tam termopowianie zostaliście z głową w nocniku ~ww 1 2019-01-16 10:42
Niedlugo znow bardzooo fajne infa beda na T2P ~Inwestor 8 2019-01-16 10:30
w drodze na 2 zl jak chcecie smiejcie sie ~analityk 2 2019-01-16 10:17
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-24 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.