Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ukryciak na 55gr. Uważać! ~boss 3 2019-01-23 13:15
ooo tak mi przykro , że leci tam gdzie jego miejsce :( ~mark 1 2019-01-23 13:09
Luka domknięta ,wskaźniki schłodzone , jedziemy na 1pln!!!! ~WatchDog 10 2019-01-23 12:49
Termorex jaka umowa.... ~janek 1 2019-01-23 09:57
14 gr tam czekajmy ~ww 4 2019-01-23 09:50
Umowa ... czy to początek? ~TwójWuj 3 2019-01-23 09:46
Powiedzcie mi proszę ~Invest90 2 2019-01-23 08:34
ale grubasy szarpią :) ~mark 5 2019-01-23 01:15
Zakończenie subskrypcji ~mcsielu 14 2019-01-23 00:34
12 mln akcji po 10gr dla swoich!! szok ~info 3 2019-01-23 00:04
pięknie Zarząd wyjaśnił inwestorów za dychę... ~wyjebane_jajca 2 2019-01-22 23:56
Szkoda Tych co oddali po 0.4 ~Termo 17 2019-01-22 23:55
Zalosni jestescie ~Scream 14 2019-01-22 20:28
Zebrał ktoś te 35 kilo? ~Ari 4 2019-01-22 19:34
Dopóki jest tutaj uszaty z Płocka ~Ari 1 2019-01-22 17:40
naiwnych dalej nie brakuje-ale radze czekać poniżej 20gr ~ww 1 2019-01-22 16:28
przeczytajcie ostatnia analize okey'a. Do zobaczenia wyzej! ~Lll 1 2019-01-22 16:20
Luka domknieta, teraz droga otwarta na 90gr ~Grubasy 9 2019-01-22 15:57
Termo kupili przed informacje i wysypali ~Ekspander 2 2019-01-22 15:51
czy warto wejsc w TERMO2PWR ~seba 11 2019-01-22 15:30
Straszak 35K na 45gr dalej nie sprzedany, a okazji bylo ~Haha 1 2019-01-22 15:27
dobrze się robi zwami interes-biorę akcje po 10gr ale najpierw opycham ~ww 3 2019-01-22 15:24
zamkniecie 30gr ~ww 1 2019-01-22 15:21
Straszak z prawej 35K przesuwa sie coraz nizej od 0.60 ~Lll 6 2019-01-22 15:19
Ale was tu ubrał znowu ~Typ 10 2019-01-22 15:10
jak tam termopowianie? gut? ~ww 8 2019-01-22 15:08
swieżutkie akcyjki 12mln po 10gr-przecie mikołaja juz było ~ww 8 2019-01-22 14:58
OK. Widły puściły. ~Ari 1 2019-01-22 14:56
mogli się pokusić o sprzedaż tych 12 mln akcji po 5gr ha ha ha ~ww 2 2019-01-22 14:52
12 mln nowych akcyjek po 10gr i jak tu nie sprzedać po 40 gr ~ww 1 2019-01-22 14:47
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-23 09:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.