|
Ukryciak na 55gr. Uważać!
|
~boss
|
3
|
2019-01-23 13:15
|
|
ooo tak mi przykro , że leci tam gdzie jego miejsce :(
|
~mark
|
1
|
2019-01-23 13:09
|
|
Luka domknięta ,wskaźniki schłodzone , jedziemy na 1pln!!!!
|
~WatchDog
|
10
|
2019-01-23 12:49
|
|
Termorex jaka umowa....
|
~janek
|
1
|
2019-01-23 09:57
|
|
14 gr tam czekajmy
|
~ww
|
4
|
2019-01-23 09:50
|
|
Umowa ... czy to początek?
|
~TwójWuj
|
3
|
2019-01-23 09:46
|
|
Powiedzcie mi proszę
|
~Invest90
|
2
|
2019-01-23 08:34
|
|
ale grubasy szarpią :)
|
~mark
|
5
|
2019-01-23 01:15
|
|
Zakończenie subskrypcji
|
~mcsielu
|
14
|
2019-01-23 00:34
|
|
12 mln akcji po 10gr dla swoich!! szok
|
~info
|
3
|
2019-01-23 00:04
|
|
pięknie Zarząd wyjaśnił inwestorów za dychę...
|
~wyjebane_jajca
|
2
|
2019-01-22 23:56
|
|
Szkoda Tych co oddali po 0.4
|
~Termo
|
17
|
2019-01-22 23:55
|
|
Zalosni jestescie
|
~Scream
|
14
|
2019-01-22 20:28
|
|
Zebrał ktoś te 35 kilo?
|
~Ari
|
4
|
2019-01-22 19:34
|
|
Dopóki jest tutaj uszaty z Płocka
|
~Ari
|
1
|
2019-01-22 17:40
|
|
naiwnych dalej nie brakuje-ale radze czekać poniżej 20gr
|
~ww
|
1
|
2019-01-22 16:28
|
|
przeczytajcie ostatnia analize okey'a. Do zobaczenia wyzej!
|
~Lll
|
1
|
2019-01-22 16:20
|
|
Luka domknieta, teraz droga otwarta na 90gr
|
~Grubasy
|
9
|
2019-01-22 15:57
|
|
Termo kupili przed informacje i wysypali
|
~Ekspander
|
2
|
2019-01-22 15:51
|
|
czy warto wejsc w TERMO2PWR
|
~seba
|
11
|
2019-01-22 15:30
|
|
Straszak 35K na 45gr dalej nie sprzedany, a okazji bylo
|
~Haha
|
1
|
2019-01-22 15:27
|
|
dobrze się robi zwami interes-biorę akcje po 10gr ale najpierw opycham
|
~ww
|
3
|
2019-01-22 15:24
|
|
zamkniecie 30gr
|
~ww
|
1
|
2019-01-22 15:21
|
|
Straszak z prawej 35K przesuwa sie coraz nizej od 0.60
|
~Lll
|
6
|
2019-01-22 15:19
|
|
Ale was tu ubrał znowu
|
~Typ
|
10
|
2019-01-22 15:10
|
|
jak tam termopowianie? gut?
|
~ww
|
8
|
2019-01-22 15:08
|
|
swieżutkie akcyjki 12mln po 10gr-przecie mikołaja juz było
|
~ww
|
8
|
2019-01-22 14:58
|
|
OK. Widły puściły.
|
~Ari
|
1
|
2019-01-22 14:56
|
|
mogli się pokusić o sprzedaż tych 12 mln akcji po 5gr ha ha ha
|
~ww
|
2
|
2019-01-22 14:52
|
|
12 mln nowych akcyjek po 10gr i jak tu nie sprzedać po 40 gr
|
~ww
|
1
|
2019-01-22 14:47
|