|
Batoniki podpierające ustawione , to ustawiajcie się przed nimi
|
~mark
|
3
|
2019-01-22 14:19
|
|
Patrzcie co będzie się działo na EDISON, zaczyna się jazda na 10pln!!!!
|
~info
|
1
|
2019-01-22 13:55
|
|
Kto nagania
|
~Taston
|
2
|
2019-01-22 13:14
|
|
35gr. Tam można się ustawić
|
~boss
|
1
|
2019-01-22 13:13
|
|
zeby rosło to musi spaść na 30gr
|
~ww
|
1
|
2019-01-22 13:12
|
|
Mają fajną technikę zrzutów , sypią na lewo i od razu
|
~mark
|
2
|
2019-01-22 13:02
|
|
To jak myślicie od ilu to skubać ???
|
~mark
|
16
|
2019-01-22 12:12
|
|
Proszę was jutro kupujcie za wszystko
|
~donpadlo
|
21
|
2019-01-22 11:51
|
|
Spółka do piachu
|
~Makler
|
11
|
2019-01-22 10:51
|
|
Dno padaka uciekać .!!!
|
~boss
|
4
|
2019-01-22 10:30
|
|
Uwaga trole bez akcji w akcji
|
~Termo
|
25
|
2019-01-22 09:44
|
|
No to w pytę, 60 przebite. Jestem pogrzebany.
|
~Ari
|
14
|
2019-01-22 08:17
|
|
Apoloniusz za tydzień będzie pisał, że 1.40 zł nie może przebić!
|
~PEC
|
13
|
2019-01-21 13:44
|
|
Artykuł o umowie Termo2Power - PGNiG Termika.
|
~321
|
10
|
2019-01-21 13:12
|
|
-8% ! ale jazda, zaczęło się ?
|
~Apoloniusz
|
1
|
2019-01-21 13:11
|
|
To jest bankrut
|
~Aaa
|
3
|
2019-01-21 13:08
|
|
Cierpliwie czekamy na nowe lepsze ceny do zakupu :)
|
~mark
|
3
|
2019-01-21 12:22
|
|
Panie i Panowie - czas na wzrosty!!!
|
~Apoloniusz
|
4
|
2019-01-21 10:27
|
|
HIT czy KIT ? - tak dla przypomnienia
|
~Apoloniusz
|
7
|
2019-01-21 09:57
|
|
Termika Pgnig inwestować będzie w instalację urządzenia ..
|
~gpwmaster
|
4
|
2019-01-21 08:24
|
|
leszcze uciekają na Govene
|
~karol
|
2
|
2019-01-20 16:27
|
|
Chcecie rzetelnej informacji , dzwońcie
|
~Termo
|
5
|
2019-01-20 15:04
|
|
Czyli co, znów nabrali drobnych inwestorów?
|
~Muminek
|
13
|
2019-01-20 08:42
|
|
coraz mniej postów na forum ....
|
~Apoloniusz
|
9
|
2019-01-19 22:18
|
|
brak chętnych na sprzedaż
|
~Piter
|
17
|
2019-01-19 16:31
|
|
Widział ktoś na PTERozproszona Tą informacje?
|
~dan
|
5
|
2019-01-19 09:28
|
|
-4,62% czy to oznacza zmianę trendu na spadkowy?
|
~Apoloniusz
|
9
|
2019-01-18 19:03
|
|
PGNiG Termika - Inwestycje
|
~beton
|
5
|
2019-01-18 17:10
|
|
To było tylko jedno info
|
~Aaa
|
3
|
2019-01-18 16:42
|
|
i co będzie te 80 groszy dziś czy nie ?
|
~Apoloniusz
|
3
|
2019-01-18 16:34
|