|
Co wy robicie?
|
~Piter
|
1
|
2019-01-30 22:44
|
|
jestem jaki jestem :(
|
~zniewolonypro
|
12
|
2019-01-30 18:59
|
|
Łabedzi śpiew Kosińskiego
|
~mcsielu
|
5
|
2019-01-30 17:34
|
|
Robimy podwójne dno i odpał
|
~src
|
5
|
2019-01-30 16:22
|
|
Popychacze z lewej, a brac macie z prawej! Lepiej chodzcie na CIG!
|
~cig
|
1
|
2019-01-30 15:56
|
|
INFO!!!
|
~T2P
|
24
|
2019-01-30 14:15
|
|
Kiedy tu wreszcie będzie jakieś pozytywne info?
|
~Www
|
5
|
2019-01-30 10:17
|
|
Spokojnie ustawić się pod 39gr
|
~Typ
|
2
|
2019-01-30 10:15
|
|
Kiedy 1 zł?
|
~PytamWas
|
9
|
2019-01-30 10:04
|
|
1 zł będzie szybciej niż się spodziewacie
|
~Termo
|
2
|
2019-01-30 00:20
|
|
czemu nikt nie kupuje? :)
|
~vics123
|
4
|
2019-01-29 20:43
|
|
Dlaczego fotowoltanika we Włoszech
|
~mcsielu
|
2
|
2019-01-29 14:16
|
|
Ale szarpią papier. Nie dla wszystkich starczy.
|
~heh
|
10
|
2019-01-29 11:11
|
|
Połowa sprzedana po 55gr , czas rozbujać EDISON :))))
|
~WatchDog
|
22
|
2019-01-29 01:35
|
|
Obroty jak w warzywniaku
|
~mike
|
3
|
2019-01-28 14:58
|
|
możecie...
|
~drobniutki
|
8
|
2019-01-28 09:55
|
|
Dzisiaj dolne widly?
|
~Typ
|
1
|
2019-01-28 08:33
|
|
Akcje z nowej emisji
|
~Seba
|
32
|
2019-01-27 21:13
|
|
Czy akcje obejmowane po 10gr wejdą na rynek?
|
~doda
|
4
|
2019-01-27 20:19
|
|
Biero!!! No w końcu coś rusza
|
~heh
|
8
|
2019-01-26 02:49
|
|
Urwał, nie dokładać!!!!
|
~heh
|
1
|
2019-01-25 15:16
|
|
Pinionc lubi ciszę
|
~heh
|
1
|
2019-01-25 15:10
|
|
Pierwsze sprzedane urzadzenie dzięki
|
~Mały
|
5
|
2019-01-25 14:59
|
|
Brak konkretów
|
~Tom
|
8
|
2019-01-25 14:24
|
|
Grupa miś z krezusa
|
~Tomi
|
4
|
2019-01-25 09:38
|
|
Nie wszyscy zdążą się zakupić przed następnym info
|
~Termo
|
16
|
2019-01-25 09:25
|
|
Nie chcą już oddawać poniżej 0,50
|
~Piter
|
13
|
2019-01-25 06:38
|
|
Analiza techniczna Termo2Power SA (T2P) przed sesją 24 01
|
~okey
|
8
|
2019-01-24 09:32
|
|
Co GRUBASY ? nie ma kto ciągnąć do góry ?
|
~mark
|
23
|
2019-01-23 20:39
|
|
Przyszłość T2P, wycena akcji za rok, dwa...
|
~jes
|
41
|
2019-01-23 17:44
|