Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co wy robicie? ~Piter 1 2019-01-30 22:44
jestem jaki jestem :( ~zniewolonypro 12 2019-01-30 18:59
Łabedzi śpiew Kosińskiego ~mcsielu 5 2019-01-30 17:34
Robimy podwójne dno i odpał ~src 5 2019-01-30 16:22
Popychacze z lewej, a brac macie z prawej! Lepiej chodzcie na CIG! ~cig 1 2019-01-30 15:56
INFO!!! ~T2P 24 2019-01-30 14:15
Kiedy tu wreszcie będzie jakieś pozytywne info? ~Www 5 2019-01-30 10:17
Spokojnie ustawić się pod 39gr ~Typ 2 2019-01-30 10:15
Kiedy 1 zł? ~PytamWas 9 2019-01-30 10:04
1 zł będzie szybciej niż się spodziewacie ~Termo 2 2019-01-30 00:20
czemu nikt nie kupuje? :) ~vics123 4 2019-01-29 20:43
Dlaczego fotowoltanika we Włoszech ~mcsielu 2 2019-01-29 14:16
Ale szarpią papier. Nie dla wszystkich starczy. ~heh 10 2019-01-29 11:11
Połowa sprzedana po 55gr , czas rozbujać EDISON :)))) ~WatchDog 22 2019-01-29 01:35
Obroty jak w warzywniaku ~mike 3 2019-01-28 14:58
możecie... ~drobniutki 8 2019-01-28 09:55
Dzisiaj dolne widly? ~Typ 1 2019-01-28 08:33
Akcje z nowej emisji ~Seba 32 2019-01-27 21:13
Czy akcje obejmowane po 10gr wejdą na rynek? ~doda 4 2019-01-27 20:19
Biero!!! No w końcu coś rusza ~heh 8 2019-01-26 02:49
Urwał, nie dokładać!!!! ~heh 1 2019-01-25 15:16
Pinionc lubi ciszę ~heh 1 2019-01-25 15:10
Pierwsze sprzedane urzadzenie dzięki ~Mały 5 2019-01-25 14:59
Brak konkretów ~Tom 8 2019-01-25 14:24
Grupa miś z krezusa ~Tomi 4 2019-01-25 09:38
Nie wszyscy zdążą się zakupić przed następnym info ~Termo 16 2019-01-25 09:25
Nie chcą już oddawać poniżej 0,50 ~Piter 13 2019-01-25 06:38
Analiza techniczna Termo2Power SA (T2P) przed sesją 24 01 ~okey 8 2019-01-24 09:32
Co GRUBASY ? nie ma kto ciągnąć do góry ? ~mark 23 2019-01-23 20:39
Przyszłość T2P, wycena akcji za rok, dwa... ~jes 41 2019-01-23 17:44
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-23 09:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.