Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Holandia przyspiesza odejście od węgla. ~321 2 2019-02-11 12:11
To już koniec. Zjazd na 10gr ~Aaa 1 2019-02-11 12:06
Będzie KOSMOS ~cis 7 2019-02-11 11:51
No i się zaczęło? ~Makler 3 2019-02-11 11:46
Ile akcji ma Kosa, zobaczymy w raporcie ~Ekspander 4 2019-02-11 11:35
11 lutego: pierwsza miesięcznica ~mcsielu 4 2019-02-11 10:40
Raport 1Q 2018 ~xxxx 14 2019-02-10 22:43
Sprzedaż pierwszego urządzenia.....? ~Ekspander 13 2019-02-10 22:42
Podziękujcie prezesowi on Was nie oszukał.On Was wy....... ~WALDEMAR 16 2019-02-09 14:08
Twórca super technologi pierwszy sypal ~Hej 30 2019-02-09 14:05
jedno ważne pytanie... ~Gordon 8 2019-02-09 11:33
ALE MARAZM ~luna200 6 2019-02-08 17:47
Upychaja wam papier z emisji ~Invest90 14 2019-02-08 17:44
Podaż aktywna caly czas !!! ~Leo52 2 2019-02-08 14:39
Jakie typy na jutro? ~soliter84 8 2019-02-08 03:57
Uwaga bo chcą was ubrać ~Aaa 7 2019-02-07 20:39
NUDA i MARAZM ~Leo52 7 2019-02-07 13:43
Czekamy na info !!! ~sowa123 9 2019-02-06 13:49
Termo kto nie kupił na korekcie to ~Ekspander 12 2019-02-05 16:21
Nie oddajcie tanio akcji ~Leo52 11 2019-02-05 13:42
Podobno konsolidacja przebiegala 47-52 gr ~40gr 4 2019-02-05 12:48
Popatrzcie na VCP po jakiej jest korakcie , będzie druga pompa!!!! ~invest 1 2019-02-05 11:50
spekulacyjnie zaniżany kurs... ~drobniutki 37 2019-02-04 23:09
no to czekamy na T2P ~axa 1 2019-02-02 11:23
Gordon wychodzi? ~src 13 2019-01-31 20:37
szansa na biały korpus !!! ~aaa 1 2019-01-31 10:15
Kierunek - dokladnie 34gr ~AT 4 2019-01-31 09:13
FLUID RUSZA!!!!!!!!!!!! INFO!!!!!!!!!!!!!! ~investman 13 2019-01-30 22:54
zrzut i podbitka :) ~mark 4 2019-01-30 22:51
Tu toczy się gra o wielkie pieniądze ~Termo 3 2019-01-30 22:50
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-23 09:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.