Nareszcie kurs zmierza tam, gdzie jego miejsce - na dno!!! Wyskakują ostatni naiwni omamieni wizją niebotycznych zysków. Czyżby inwestor też zaczął wyskakiwać z akcji tej perły? Nie, on nadal skupuje - po taniości. On wyskoczy ostatni mając milion akcji tego bezwartościowego badziewia. Niestety nie będzie to miękkie lądowanie. Ale z pewnością będzie płacz i zgrzytanie zębów. A może jednak umowy w drodze ??? Uowa na wywóz badziewia z magazynu w Piasecznie - tego złomu, który jeszcze tam zalega na brudnych stołach (wystarczy spojrzeć na zdjęcia na stronach spółki -wstyd, że chcą coś takiego pokazywać. Nie dziwota, że kontrahenci omijają t2p szerokim łukiem - zamiast bombardować - oczywiście)... Dramat akcjonariuszy.