Forum giełdowe spółki COMPREMUM SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
59% majo ~ce 3 2026-06-26 22:12
akcje kto ma ile========================= szymański 4,98% ~ce 2 2026-06-26 16:48
fojt ma 24, 243 tyś szt akcji ==========================8,6% wincy ~ce 1 2026-06-26 16:46
C/Z ~noname 2 2026-06-26 10:53
Fonranna czy dalej ~Cien 16 2026-06-25 10:17
610 mld w kolej ~zenek 2 2026-06-16 00:32
Tracę cierpliwość do tego gniota.Dziękuje spółdzielni.Krk&co. ~Zniechęcony 3 2026-06-15 17:04
artykuł 11-06-2026 w Parkiecie o CPR warto przeczytać ~Krk 5 2026-06-13 09:41
do końca września skupujemy tanio akcje potem eldorado================= ~ce 11 2026-06-11 15:51
Uważajcie na spółdzielnie.Muszą opchnąć bo nakupowali,a kurs stoi. ~Krakus 2 2026-06-11 13:05
Jazda z aneksem na dniach ~Aneks 31 2026-06-11 11:31
gazeta parkiet ~zenek 3 2026-06-11 10:20
Nie dajcie się wkręcić spółdzielni na tego gniota. ~Kwinto 4 2026-06-11 09:11
1.20 ~FONTANNA 39 2026-06-10 14:08
Pacjent nam uciekł z oddziału-UWAGA! ~Pandoktor 2 2026-06-10 13:11
Czyszczenie stopów? ~Mlody 10 2026-06-10 11:52
Ten fontanna strasznie podniecony ~Proktolog 3 2026-06-10 11:27
Leniwa akumulacja do 1,4 ? ~Berg 6 2026-06-10 09:49
dzialki wladyslawowo ~zenek 1 2026-06-10 08:54
Herkules... ~Fan 7 2026-06-09 18:59
cpr ~dddd 21 2026-06-09 17:33
spotkanie ~trwa 6 2026-06-09 16:17
Leniwa akumulacja do 1,4 ? ~Berg 1 2026-06-09 11:09
Jestem tutaj od lutego ~Inwestor 12 2026-06-08 10:36
Do kowal ~Mlody 6 2026-06-08 07:00
Spotkanie informacyjne 02.06.2026r godz 10:00 ~Kowal 28 2026-06-06 14:05
1,36-1,44 ~Krakus 9 2026-06-05 20:44
Skąd ten nagły pośpiech ? ~Krakus 30 2026-06-05 19:21
Grupa Compremum z zyskiem w pierwszym kwartale 2026 roku agencjapandl 12 2026-06-04 10:46
Dziwne ? ~Krakus 28 2026-06-03 18:04
[x]
COMPREMUM -2,52% 1,16 2026-06-26 13:27:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.