Forum giełdowe spółki COMPREMUM SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
pkp chce 92 bańki ale samo domaga aby zawieciś to wezwanie ~ce 10 2026-05-07 02:01
Pozew zlozony zeby przerwac bieg przedawnienia. ~Maarc 1 2026-05-06 21:21
92 mln zl. ~zenek 1 2026-05-06 20:58
Macie ESPI ~hiena 10 2026-05-06 18:27
czuję widłowego z prawej jeszcze dziś, czyżbym był w błędzie? ~Kramer 21 2026-05-06 13:55
podobna note ~zenek 2 2026-05-06 12:01
Zastrzeżenia do raportu a sprawa Kwinta vel Kramera ice_goru 6 2026-05-06 11:50
Czekacie do raportu? ~Mimi 13 2026-05-06 11:23
Wołać widlowego ice_goru 1 2026-05-06 10:21
Wczoraj sprzedali Ci co bali się przeszłości ~Kriss 13 2026-05-06 10:15
Pociągniemy do zlotoweczki? ~Qbq 3 2026-05-06 07:34
Fundamenty po raporcie za 2025 vs technika ~Dora 34 2026-05-06 07:24
Compremum audytor zgłosił zastrzeżenia do raportu ~abc 15 2026-05-05 11:30
cichosza tu się pracuje nie gada===================== nboooooooooo ~ce 1 2026-05-05 10:09
Milion akcji już sprzedaliście !! ~Tom 5 2026-05-04 18:46
Gdzie jest Fontanna ~Cien 2 2026-05-04 13:35
Grupa Compremum zamknęła historycznie trudny rok agencjapandl 1 2026-05-04 11:35
compremum czas na odwrocenie trendu mgzara 6 2026-05-04 11:00
Będzie zgrzyt tych, co sprzedali po 1,10 zł ~Leszcz 1 2026-05-04 10:53
Rekomendacja perplexity COMPREMUM: BUY (cena docelowa 5.82-7.45 zł) ~Multibagger 48 2026-05-04 09:43
90/10 ~FONTANNA 25 2026-05-04 09:25
strefa pisze o compremum ~ptrw 1 2026-05-04 08:48
5 PLN ~Taki 6 2026-05-04 08:37
Strata 136 mln - kto się spodziewał takiej straty? ~abc 7 2026-05-04 07:18
Super Raport tylko 136 mln straty jedziemy na 10 zeta ~abc 1 2026-05-04 06:48
Właśnie przeczytałem raport, tragedia! ~Fontana 1 2026-05-04 06:38
Kolejny trup na giełdzie ~Realista 7 2026-05-03 23:55
wyniki herkulesa.... ~ragnar 2 2026-05-03 19:42
Koniec niepewnosci 8naraz 7 2026-05-03 17:23
Czas na tanie zakupy, raport za 2025 dramat ~Elooo 4 2026-05-03 09:14
[x]
COMPREMUM -2,52% 1,16 2026-06-26 13:27:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.