| BRAĆ, BRAĆ!!! Dają za darmo! | ~marko | 2 | 2019-09-12 15:31 |
| No to do dzieła! 100 k jest do zebrania! | ~marko | 3 | 2019-09-12 15:16 |
| Nie zastanawia was, dlaczego nie weźmie wszystkiego po 39, skoro... | ~marko | 1 | 2019-09-12 15:13 |
| Niech sprzeda tylko 100 k po 39 i ma zwrot zainwestowanej kasy | ~marko | 2 | 2019-09-12 14:44 |
| Śmiech. 10 k przerzucane jest z wora do wora | ~marko | 1 | 2019-09-12 13:36 |
| Jak to zaraz jepnie, to się nie pozbieracie | ~marko | 11 | 2019-09-12 11:35 |
| LUDZIEEEEE, COMECO ROZDAJĄ ZA DARMO! | ~marko | 2 | 2019-09-12 11:20 |
| ...pieniądz lubi cisze - brawo COMECO | ~Valdi | 4 | 2019-09-12 10:58 |
| Rozbierzcie mu te 100 k po 39 i dowiecie się prawdy | ~marko | 3 | 2019-09-12 10:51 |
| jest szansa? | ~ja | 4 | 2019-09-11 10:34 |
| Popychacz trochę nachalny | ~heh | 14 | 2019-09-06 09:16 |
| Raport za Q1 | zulusowaty | 3 | 2019-08-13 11:25 |
| Pobudka! | ~maybe | 2 | 2019-08-13 11:21 |
| historia,produkcja i sprzedaż hurtowa spółki | ~borys | 14 | 2019-06-27 13:21 |
| Prezes i Advantum | ~Starter | 5 | 2019-05-29 04:49 |
| Jakie mamy powiązania | ~Ja | 2 | 2019-05-22 20:54 |
| Wczoraj 20% do góry | ~Ja | 9 | 2019-05-02 13:17 |
| Na razie nie będzie zwrotu 300k zł | zulusowaty | 2 | 2019-05-02 08:38 |
| Radze | ~Cube | 2 | 2019-04-26 15:26 |
| Wiosna będzie należeć do Comeco | ~Jan | 11 | 2019-04-03 17:46 |
| Nowe obszary działalności ? | zulusowaty | 2 | 2019-03-01 18:37 |
| armagedon.... | ~sss | 4 | 2019-02-19 10:29 |
| Toniemy... | zulusowaty | 1 | 2019-02-18 12:25 |
| powoli ruszamy | ~powoli | 4 | 2019-02-07 13:03 |
| Raport 12 lutego | ~Jan | 1 | 2019-01-30 09:45 |
| Sklep ogrodniczy | ~Jan | 4 | 2019-01-22 14:45 |
| Wreszcie coś się dzieje | zulusowaty | 1 | 2019-01-21 14:34 |
| Jutro raport za 3Q | ~ThinAndTheMachine | 4 | 2018-12-16 22:41 |
| To co? Zaczynamy zabawę? | zulusowaty | 13 | 2018-12-13 01:22 |
| Raporcik Q3_2018 - i co teraz? | zulusowaty | 5 | 2018-11-30 01:20 |