Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
BRAĆ, BRAĆ!!! Dają za darmo! ~marko 2 2019-09-12 15:31
No to do dzieła! 100 k jest do zebrania! ~marko 3 2019-09-12 15:16
Nie zastanawia was, dlaczego nie weźmie wszystkiego po 39, skoro... ~marko 1 2019-09-12 15:13
Niech sprzeda tylko 100 k po 39 i ma zwrot zainwestowanej kasy ~marko 2 2019-09-12 14:44
Śmiech. 10 k przerzucane jest z wora do wora ~marko 1 2019-09-12 13:36
Jak to zaraz jepnie, to się nie pozbieracie ~marko 11 2019-09-12 11:35
LUDZIEEEEE, COMECO ROZDAJĄ ZA DARMO! ~marko 2 2019-09-12 11:20
...pieniądz lubi cisze - brawo COMECO ~Valdi 4 2019-09-12 10:58
Rozbierzcie mu te 100 k po 39 i dowiecie się prawdy ~marko 3 2019-09-12 10:51
jest szansa? ~ja 4 2019-09-11 10:34
Popychacz trochę nachalny ~heh 14 2019-09-06 09:16
Raport za Q1 zulusowaty 3 2019-08-13 11:25
Pobudka! ~maybe 2 2019-08-13 11:21
historia,produkcja i sprzedaż hurtowa spółki ~borys 14 2019-06-27 13:21
Prezes i Advantum ~Starter 5 2019-05-29 04:49
Jakie mamy powiązania ~Ja 2 2019-05-22 20:54
Wczoraj 20% do góry ~Ja 9 2019-05-02 13:17
Na razie nie będzie zwrotu 300k zł zulusowaty 2 2019-05-02 08:38
Radze ~Cube 2 2019-04-26 15:26
Wiosna będzie należeć do Comeco ~Jan 11 2019-04-03 17:46
Nowe obszary działalności ? zulusowaty 2 2019-03-01 18:37
armagedon.... ~sss 4 2019-02-19 10:29
Toniemy... zulusowaty 1 2019-02-18 12:25
powoli ruszamy ~powoli 4 2019-02-07 13:03
Raport 12 lutego ~Jan 1 2019-01-30 09:45
Sklep ogrodniczy ~Jan 4 2019-01-22 14:45
Wreszcie coś się dzieje zulusowaty 1 2019-01-21 14:34
Jutro raport za 3Q ~ThinAndTheMachine 4 2018-12-16 22:41
To co? Zaczynamy zabawę? zulusowaty 13 2018-12-13 01:22
Raporcik Q3_2018 - i co teraz? zulusowaty 5 2018-11-30 01:20
[x]
COMECO 15,61% 0,10 2026-06-17 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.