Dostępny jest już raport za Q1:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/COMECO-Raport-za-I-kwartal-2019-roku-7667288.html
UWAGA!!!!!! Mamy ZYSK po Q1. Wprawdzie niewiele ponad 17k ale to jednak ZYSK!!! Patrząc na poprzedni rok, to zmiana na plus jest znacząca.
Brawo, może jednak będzie jeszcze coś dobrego z tej firmy :)