Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Gdy jest ochota to się nawet kupi gniota ~Jacek 2 2024-07-18 10:25
Jak znikają straszaki na S ~Oko 1 2024-07-18 09:40
Trigon 45.7 to jest rekomendacji ~Kuba 6 2024-07-18 08:14
Skuteczność i bezpieczeństwo innowacyjnej cząsteczki potwierdzona 1-mna 4 2024-07-18 07:00
Nowe reko już w przyszłym tyg? ~Ktowie 15 2024-07-18 06:26
Artykuły naganiajace leszczy na trupa ~Ddd 6 2024-07-17 23:45
Ile jutro jeszcze da?Kaska na wakacje jak z nieba ~Jadzim 4 2024-07-17 22:52
Rekomendacja ~Mk 2 2024-07-17 22:34
Co robią Grube Ryby? ~Pozdrawiam 6 2024-07-17 21:27
CLN 1,4 mld PURE 50mln free flot 92% ~Kuba 1 2024-07-17 20:48
raczej to pure w nurcie pralni- o tyle gorzej że siedziba w cz.mafii ~ayeu 3 2024-07-17 18:17
No i mamy drugi impuls :) rekintrader 1 2024-07-17 18:17
Trochę upchali akcje balona pod bajekiddx ~Xxx 1 2024-07-17 18:13
✅ INFO czytać ~info 8 2024-07-17 18:11
Zapomnijcie o domknięciu luki jak na innych biotechach. rekintrader 4 2024-07-17 17:24
Właściwie to pod co to dziś rośnie?Ale kaska na wakacje ~JadziemDalej 1 2024-07-17 15:53
✅ TRIGON BUY - > 45,7 PLN ~reko 1 2024-07-17 15:41
TRIGON ~Roman 3 2024-07-17 15:33
Zgoda USA ~Ico 1 2024-07-17 14:50
✅ REKO - > 34 PLN ~info 5 2024-07-17 14:27
Entuzjazm się wypalił. Luka na 22 niedomknięta!! ~Waldi 7 2024-07-17 14:26
Widzita wolumen: spadki na małym, wzrosty na dużym. ~olo 1 2024-07-17 14:16
No to się ktoś wczoraj nieźle wylesczył po/d 24 technik-at 6 2024-07-17 13:36
lekki zjazd na bardzo małym obrocie - będzie jazda na mocną północ. ~Dusan 1 2024-07-17 13:34
Runda dwa ubierania w balona ~Dss 1 2024-07-17 13:14
Przyznać sie który grubas wystawił 20355 akcji ~Poranek 2 2024-07-17 13:07
Novavax a współprzaca z Celon Pharma ~karol 1 2024-07-17 12:52
Wzrost przy dużym obrocie ~strateg 1 2024-07-17 12:44
Dziś euforia jutro smutek ~Pszczółka 1 2024-07-17 12:43
no to lecimy:) wreszcie:) ~Hubertus 4 2024-07-17 12:20
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.