Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Łapanie naiwnych na bankrut biochem pod baje i druk ~Topik 3 2024-07-22 16:01
Realizować zyski czy da jeszcze?Jak i oo ile obstawiacie? ~Hej 6 2024-07-22 15:50
Captor się rusza :-) ~Kamiloos79 1 2024-07-22 15:23
Co tu się wyprawia 1-mna 5 2024-07-22 15:08
Pompowanie Balonika ciąg dalszy mietekdrapichrust 2 2024-07-22 15:07
TU BĘDĄ MEGA WZROSTY!!! ~Anna 2 2024-07-22 14:41
2 nowe reko: 39.0zł oraz 45.7zł ~JanMoscicki 3 2024-07-22 14:32
wzorowo jedziemy,,,, maxswinger 6 2024-07-22 14:17
Ale to zaraz dropnie ~JaToJa 1 2024-07-22 13:45
Pure i Nano już ładnie wiszą od godzinki technik-at 3 2024-07-22 13:42
Nowe Info!!!!! Cena docelowa 45.7!!!! ~Nfo 3 2024-07-22 13:39
Mabion.Mabion ręki 24zl ~Marins 2 2024-07-22 13:33
Widłowy wystąp ~Djdjdj 2 2024-07-22 13:28
Uwaga! ~Elon 1 2024-07-22 13:16
Celon Pharma , Pure i.... Yoshi Innovation ! co łaczy te społki?? ~nowy 1 2024-07-22 13:03
Chyba będą widełki ~KonkretnyInwestor 5 2024-07-22 12:55
40 bardzo realne w tym tygodniu jest pod co i miejsce ~Kamiloos79 1 2024-07-22 12:54
Co daje nam rekomendacja...czy to jest cena docelowa ~Lukk 1 2024-07-22 12:38
Mabion zaraz wystartuje ~Michał 4 2024-07-22 12:37
Widłowy wystąp ~Ja 1 2024-07-22 12:33
AMERYKA BEDZIE CHCIAŁA PREJĄĆ FIRME. ~ja 1 2024-07-22 12:27
WDROZENIE LEKU TO MILIARDY ZŁOTYCH ~ja 1 2024-07-22 12:25
ZA CHWILE GORNE WIDŁY I ODCIECIE ~ja 1 2024-07-22 12:23
DZISIEJ MIJAMY 30 I ODCIECIE ~ja 1 2024-07-22 12:21
wycena-40 PLN ....MILUTKO .... ~PB 1 2024-07-22 11:56
28 przebite. Kolejny opór w strefie 32-34 ~Cln 4 2024-07-22 10:50
Luka Modrič tylko taką zobaczycie ~Gytr 3 2024-07-22 10:29
✏️ Luka przy 22 zł nadal niedomknięta ✏️ ~technik_at 5 2024-07-22 10:14
pranie sojuz szmalu totalne ~sest 1 2024-07-22 09:28
odp. wyrocznia dała up czyli czas dopinania hakowni ~itokasu 2 2024-07-22 09:22
[x]
CLNPHARMA -1,51% 19,60 2026-06-26 14:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.