Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak odpalą te wszystkie patenty i leki to tu będzie CDproj bio pkc 34 2019-09-24 21:53
45zł jeszcze w tym tygodniu? ~PO 26 2019-09-24 13:41
Spółka idzie na 300zł ~Znawca 14 2019-09-24 11:16
Wyniki - czy będzie strata? ~WYNIKI 15 2019-09-24 09:45
Oho, a cóż to za wzrosty "przypadkiem" tuż przed komunikatem? ~InsiderTrading 2 2019-09-23 18:18
Inhbitor FGFR z patentem w Japonii tobik69 4 2019-09-23 18:15
Nowy patent dla Inhibitorów FGFR na terenie Japoni ~Konrad 4 2019-09-23 17:53
Wszystko na dół, CLN do góry. Spółka sie opiera zawirowaniom rynku ~PewniakToPewniak 3 2019-09-23 16:00
gruby wciąga ~score 1 2019-09-23 14:44
UWAGA BARDZO WAŻNA WIADOMOŚĆ - PROSZĘ WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW O UWAGĘ ~UWAGA_UWAGA_UWAGA 75 2019-09-22 18:58
Zapowiedź kontynuacji spadków. ANALIZA ~InvestJourney 12 2019-09-22 18:49
Wyniki ~marko 35 2019-09-22 18:25
Jak oceniacie wyniki 1 fazy badań klinicznych s-kateminy??? ~Toshi 4 2019-09-18 13:11
Ładna zwała pod koniec sesji ~chujówka 3 2019-09-18 10:40
Idziemy na rekord ~PO 2 2019-09-17 12:22
wyniki ~wienio 2 2019-09-17 11:04
65 zł możliwe we wrześniu ~Karolek 2 2019-09-17 10:25
Wyniki ~PO 8 2019-09-16 20:12
DWÓCH TROLLI: "JA" I "BOB" - ZGŁASZAĆ WSZYSTKIE ICH WPISY ~ZGŁASZAĆ 19 2019-09-16 19:59
Maciej Wieczorek. Człowiek z patentem na chroniczną depresję ~Frank 1 2019-09-16 19:21
Wyniki będą rewelacyjne!! ~Bob 2 2019-09-16 16:49
Podobno idziemy na 45zł ? ~Bob 5 2019-09-16 16:28
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2019-09-16 15:50
obroty marne ~Wienio 5 2019-09-16 15:50
Wyniki będą rewelacyjne !! ~Znawca 32 2019-09-15 22:57
Promocja nie będzie trwać wiecznie ~Znawca 5 2019-09-15 14:59
nowa siedziba aszasz 23 2019-09-15 14:58
A NA KOŃCU WŁADUJĄ SIĘ LESZCZE I SPÓŁKA NAGLE OKAŻE SIĘ NIERENTOWNA ~zdzisiaj 3 2019-09-13 17:43
S-KETAMINA tobik69 36 2019-09-13 13:06
Promocja trwa ! ~Znawca 2 2019-09-12 20:17
[x]
CLNPHARMA 1,95% 19,90 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.