Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przypadek brastera info które nic nie znaczy i 40% pkc 5 2019-10-24 22:43
Trochę syfu się tu zrobiło ~CzyMożeIdioty 7 2019-10-24 10:10
Tylko Selvita !! ~PiS 2 2019-10-23 13:56
Kto wie lepiej, czy partnering jest w cenie ~Pytanko 12 2019-10-23 01:45
Trzeba by jakieś zakupy zrobić pkc 6 2019-10-22 22:21
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2019-10-22 18:43
Selvita to jest moc ! + 11,42 % ~PiS 1 2019-10-22 18:30
Nadszedł czas na inwestycje w spółki biotechnologiczne ~Konrad 4 2019-10-22 16:57
NIE ZGŁASZAJCIE WĄTKÓW TROLLI - CZYTAĆ DLACZEGO!!!!! ~WAŻNE 8 2019-10-22 14:56
Fakty czy artefakty ~SWISS 24 2019-10-22 14:06
Kto sprzedaje po tej cenie ? ~Kolo 4 2019-10-22 12:49
wraki ~zdzisiaj 8 2019-10-22 11:25
70 jeszcze w tym miesiącu ~Karolek 4 2019-10-21 20:31
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2019-10-21 18:35
Najprawdopodobniej CLN ma największy budżet badawczo-rozwojowy w Polsce ~romb 33 2019-10-21 17:32
Coś dla przeciwnikow dywersyfikacji pkc 11 2019-10-21 13:33
zajrzyjcie na skrzynki ~c330 2 2019-10-21 01:04
Celon Pharma z gotową strategią kliniczną i rejestracyjną dla III fazy tobik69 26 2019-10-20 05:39
Skutek klapy Mabionu a Celon ~pytanie 6 2019-10-19 19:56
$3 billion a year ~Frank 3 2019-10-19 17:55
Salmex w Hiszpanii :) nowy raport ~Konrad 23 2019-10-19 10:22
Kolega SWISSA tym razem na Ryvu ~hmmm 3 2019-10-18 23:59
J&J EMA ~creative 23 2019-10-18 22:27
Opublikowali nowy raport ~Cwany 1 2019-10-18 15:18
Zmasowany atak trolli, niedługo przesilenie pkc 6 2019-10-18 09:42
Znawca, tym, Olo, Seba - ZG?ASZA? DO MODERACJI ~JebaćIch 1 2019-10-17 19:37
Spore obroty ~Seba 1 2019-10-15 20:22
Dofinansowanie bardzo niskie - co się dzieje? ~kub 20 2019-10-15 12:30
https://gieldawpraktyce.blogspot.com/2019/09/celon-pharma-sa-szacowany-z ~Benon 28 2019-10-15 12:04
Zaleznosc ~SWISS 2 2019-10-15 10:20
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.