Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Szkoda tego wzrostu!! ~xx 41 2019-11-21 00:57
Coś bardzo dziwnego się dzieję na tych akcjach - ja wychodzę ~XXX 13 2019-11-21 00:04
Zjazd poniżej 40 ~kris 37 2019-11-20 23:57
Zobaczmy na liczby i konkurencję ~defenetre 6 2019-11-20 15:48
Info w drodze ~Solejuk 16 2019-11-20 15:42
Dobra spółka dla kolarzy :) ~Kolarz 3 2019-11-20 14:46
Próba wybicia ~Goldi 11 2019-11-20 13:08
Dzisiaj dalsze wzrosty!! ~xx 9 2019-11-20 10:42
Nowe info ~tolek 3 2019-11-19 19:16
CLN - świetny wynik w inwestycyjnej ankiecie - dobry znak! ~dan 20 2019-11-19 18:11
No to mamy kolejny żenujący raport ~RówniaPochyła 58 2019-11-18 21:14
Prognoza sprzedaży................ ~JS 3 2019-11-18 19:04
Spółka skazana na sukces ??? ~ccc 12 2019-11-18 15:43
tanie jak barszcz ukrainski ~rex 4 2019-11-18 15:43
Michał Krajczewski stawia na Celon ~Solejuk 6 2019-11-18 15:22
Co z tą spółką jest nie tak ? ~ccc 4 2019-11-18 15:19
Sprawdziłem - spółka regularnie wypłaca wynagrodzenia ~ccc 14 2019-11-18 13:54
Spółka nie ma żadnych zaległości w płatnościach ~ccc 8 2019-11-18 13:53
Jeszcze dzisiaj kolor czerwony ? ~poinformowany 9 2019-11-18 12:26
Sprawdziłem - płynność spółki nie jest zagrożona ~ccc 7 2019-11-18 00:26
Przy tych obrotach ciężko coś kupić nie podbijając ceny ~ccc 10 2019-11-18 00:12
Gazeta parkiet ~Goldi 11 2019-11-17 21:52
Tiotropium rejestrują ~Frank 24 2019-11-17 17:07
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2019-11-17 15:11
Wątek: fakty o spółce - jest jeden problem - nie ma w nim żadnego faktu ~Fakty 17 2019-11-16 15:01
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum fakty o spółce pandorinium 30 2019-11-16 13:52
Mamy taką spółkę jak Celon Pharma ~Frank 12 2019-11-15 22:43
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2019-11-15 21:39
Cln będzie się ubiegać o IP Box ? ~ccc 31 2019-11-14 18:13
List do EMA ~Mat 15 2019-11-14 14:37
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.