Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To jest ważne ~topol2 9 2020-01-02 17:40
Miało nie być już tych poziomów cenowych ~Mily 22 2020-01-02 09:28
Marzenia pozostają marzeniami. Fakty są takie, że spółka nawala ~Bb 13 2020-01-01 23:40
Spółka bankrutem?? ~Przerażony 5 2020-01-01 23:32
8 sesji ~topol2 7 2020-01-01 23:02
Następny przystanek 39, oby znów wytrzymało to wsparcie... ~eheh 40 2020-01-01 21:38
Naganianie na spadki doprowadzone do absurdu, ~romb 1 2020-01-01 20:08
Info na mailu ~Mily 14 2020-01-01 17:46
Ponad 25% r/r ~thommat 1 2020-01-01 08:37
Bardzo zła rekomendacja IPOPEMy dla Celonu ~Niestety 66 2019-12-31 16:31
W styczniu pewnie już będzie 2 z przodu???? ~xx 2 2019-12-31 15:44
40 PRZEBITE - DOKĄD ZJEDZIEMY? ~CO_DALEJ 14 2019-12-31 14:45
Kupię chętnie ale tanio!! ~Ja 4 2019-12-30 22:53
MOCNE SPRZEDAJ ~jack 4 2019-12-30 22:09
Działania w kierunku III fazy ~topol2 39 2019-12-30 22:02
Czy Selvita przejmie CLN ? ~tym 27 2019-12-30 21:50
Dlaczego spada?? ~Znawca 18 2019-12-30 21:33
Coście uczynili z tym forum? ~Jarek 14 2019-12-30 21:24
Pozdrowienia z Zanzibaru!! ~Jarek 36 2019-12-30 21:18
Dzień dobry Państwu, wiatmy 3 z przodu ~30zł 13 2019-12-30 18:29
Prawda giełdowa ~Miły 1 2019-12-30 13:35
Specjalnosc watku ~Std 13 2019-12-30 13:32
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE tobik69 4 2019-12-28 09:26
Kochani, nawiedził nas dawno nie widziany kolega! Zaśpiewajmy! :) ~WidłeGnojne 2 2019-12-28 08:30
Jakie najbliższe info teraz ? - umowa parteringowa ? ~Solejuk 7 2019-12-28 07:54
Kapitalizacja 2 Miliardy zysku 10 baniek hahaha ~Nadzieja 18 2019-12-28 01:30
Promocja nie będzie trwać wiecznie !! ~Jarek 4 2019-12-27 20:53
Jest dobrze, ja odbieram!!! ~Jarek 15 2019-12-27 15:47
Trzeba wziąć kredyt i uśrednić!! ~Optymista 11 2019-12-27 15:46
Jutro ogień ~Miły 14 2019-12-27 15:01
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.