Forum giełdowe spółki CARBON STUDIO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Spore obroty dziś ~Nurek 5 2020-10-01 23:29
INFO! ~Krzysztof 4 2020-10-01 12:27
Cierpliwie czekam na informacje ~Klakier 9 2020-10-01 12:07
Cierpliwość akcjonariuszy mocno wystawiona na próbę ~Ceviche 10 2020-09-30 20:17
Ironvr, już wkrótce powalczy o rynek ~Cbr 5 2020-09-28 14:45
Zapinać pasy! Lecimy ~Ceviche 7 2020-09-25 19:19
VR - przyszłość i kolejne kroki ~Cbr 2 2020-09-23 14:09
Kolejne oferty pracy w Carbonie ~Wu 18 2020-09-22 19:35
Warhammer - trailer konkurencji ~coba 8 2020-09-22 09:53
Komunikacja zarządu z rynkiem żadna ~dno 8 2020-09-21 13:33
Kiedy na gpw? ~carbon 4 2020-09-21 09:09
Ważne ~dawca 15 2020-09-18 13:46
Czy przez aferę z SimFabric, Carbon nigdy już nie da ESPI ~BandaCzworga 7 2020-09-17 19:20
Kiedy CRB zrobi grę o Harrym Poterze? ~dobrzewieszkto 4 2020-09-17 10:30
Wizards są już za darmo ~carbowy 1 2020-09-16 16:32
Manipulacja kursem ~Krzysztof 42 2020-09-15 23:48
Analizy na życzenie ~Mm 1 2020-09-15 15:21
no ale ~Ja 7 2020-09-15 13:39
jest nowa spolka zalezna!!! ~Ja 2 2020-09-15 12:21
zdziebko zaniepokojony ~Ja 19 2020-09-15 11:55
Niedlugo powrot na 70 ~Cinek 5 2020-09-14 23:48
Nowe gogle oculus quest 2 ~John 3 2020-09-14 14:55
Duże dziś obroty ~Nurek 16 2020-09-12 22:59
no to chyba sie ubraliśmy ~Ja 5 2020-09-12 12:25
Powiem ci jak stać się bogatym:) ~Krzysztof 2 2020-09-12 09:04
co się dzieje?? ~rroWrr 21 2020-09-12 01:52
Grubo trwa skup ~Ja 12 2020-09-11 19:50
11.09 ~plk2 23 2020-09-11 16:27
Warhammer ~villlaks 6 2020-09-10 16:14
Nowe IP Oldboya ~Ja 4 2020-09-10 14:50
[x]
CARBONSTU 0,00% 2,00 2026-06-23 16:23:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.