| Ważne info, czytać ! | ~Azotyn_sodu | 1 | 2020-10-22 00:37 |
| Ładny wolumen | ~asdf | 5 | 2020-10-21 18:16 |
| Niedlugo witamy 85 zapraszam | ~Cinek | 9 | 2020-10-21 12:46 |
| carbon studio | ~PIESEL | 9 | 2020-10-20 22:14 |
| Ciekaw jestem | ~Erich | 11 | 2020-10-20 22:12 |
| Brawo włodarza | ~Ceviche | 11 | 2020-10-19 20:01 |
| ależ ten wykres dobrze wygląda | ~optymista | 5 | 2020-10-19 19:34 |
| Iron VR na NC | ~Wu | 6 | 2020-10-18 20:43 |
| Inwestujemy | ~akcjonariusz | 2 | 2020-10-16 13:54 |
| Jest długo wyczekiwane info! | ~optymista | 2 | 2020-10-15 18:58 |
| Na dzień przed premierą Oculus Quest 2 jest już wyprzedany! | ~BERG | 2 | 2020-10-15 08:11 |
| Nareszcie wyczekiwane newsy nadchodzą :) | losetos | 16 | 2020-10-14 14:18 |
| Quest wyprzedany na pniu | ~Wu | 3 | 2020-10-12 22:03 |
| Debiut Allegro | ~Krzysztof | 4 | 2020-10-11 23:54 |
| Impuls... | ~Akcjonariusz | 4 | 2020-10-11 01:33 |
| Ktoś może mi wytłumaczyć skąd takie spadki ostatnio ? | ~Quest | 3 | 2020-10-11 01:30 |
| Brak słów na bierność zarządu | ~boczniak | 10 | 2020-10-11 01:28 |
| Jeszcze moment i rozpocznie się kampania | ~Nurek | 6 | 2020-10-11 01:26 |
| 60k akcji za 60tys zł - objęcie po 0,1zł? | gr. | 16 | 2020-10-08 21:34 |
| Wizards Dark Times gameplay - prawie 1 mln wyświetleń | ~Carbonium | 3 | 2020-10-07 23:16 |
| O co chodzi z tymi warrantami | ~Nurek | 1 | 2020-10-07 18:19 |
| z znów 10-14 % | ~mac | 2 | 2020-10-06 09:00 |
| Mily widok | ~Rrrrrr | 17 | 2020-10-05 23:58 |
| Carbon przygotowuje się na finansowe żniwa | ~nn | 1 | 2020-10-05 22:10 |
| Juz pod koniec miesiaca zacznie sie | ~ZATARA | 10 | 2020-10-05 19:29 |
| Invention porównując do Carbon powinien ok 8 zl kosztowac | ~TakieFakty | 2 | 2020-10-02 21:52 |
| Ile z tego rynku skapnie dla... | ~INM | 1 | 2020-10-02 20:33 |
| Prognoza rynku do 2024 | ~Cbr | 3 | 2020-10-02 15:05 |
| Co to za skup akcji? | ~aa | 13 | 2020-10-02 13:31 |
| Opowiedzcie mi o spółce jak możecie? | ~Kubek | 2 | 2020-10-02 10:42 |