Forum giełdowe spółki CARBON STUDIO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
po 50pln ~BUM 8 2020-09-10 12:55
leszcze jak zawsze vydmuchane jak żaba słomką ~asdf 9 2020-09-09 20:16
Patałachy ~Akcjonariusz 13 2020-09-09 15:37
Pakiet 1431 akcji ~dobrzewieszkto 4 2020-09-09 09:21
Szkoda strzępić ryja ~Klakier 11 2020-09-08 14:50
carbonara ~Vege 1 2020-09-08 12:10
Najlepszy akcjonariat :) ~Klakier 14 2020-09-07 15:01
Słaby akcjonariat ~Prawda 14 2020-09-07 14:39
Bierność zarządu ~qaz 4 2020-09-07 13:55
Do baloona i innych troli spółka dała zarobić ponad 300% w niespełna rok ~Nurek 2 2020-09-07 12:09
Zubrzyk czy poklociliscie sie z Oldboyem? ~Ja 1 2020-09-07 12:06
taka jest prawda leszcze ~bandastulejarzy 6 2020-09-07 12:04
1 akcja s ~Rrrrrr 3 2020-09-07 10:53
ale jaja ~kozik 11 2020-09-06 22:25
FYI - firma się rozwija - ZATRUDNIAJA ~Lolek 18 2020-09-06 22:23
Potrzebny nam rozgłos ~asd 16 2020-09-05 13:38
Nie ogarniam ~Zdziwiony 9 2020-09-05 10:09
Prozac dla handlujacych weglem ~Wu 2 2020-09-04 20:54
69,9 zł, no to komuś pękła żyłka ~RodzinaPołanieckich 2 2020-09-04 16:28
PROMOCJA!!! ~Promocja 1 2020-09-04 15:08
Czekamy na zwiastun i odcięcie od niewiernych ~Prawda 5 2020-09-04 13:48
Obrót ~Klakier 6 2020-09-04 10:24
Sprzedawać? Kupować?? Link z opinią ~antek 8 2020-09-03 16:25
Przy takim C/Z tylko sprzedawać ~Carbon 9 2020-09-03 14:25
Do znawców AT ~Anavrin 8 2020-09-03 12:52
Macie super akcjonariat ~Anavrin 6 2020-09-03 09:40
Bierność zarządu ~Prawda 13 2020-09-01 13:46
Naganianie ~Rrrrrr 7 2020-09-01 10:36
Kiedy możemy się spodziewać trailera największego projektu Carbon Studio ~dobrzewieszkto 6 2020-09-01 00:15
VR ~Tomek 3 2020-08-31 15:07
[x]
CARBONSTU 0,00% 2,00 2026-06-23 16:23:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.