Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wodospad ~Matiplus1 1 2022-01-25 10:56
Gdzie jest wasz entuzjasta Mariusz?. ~Matiplus1 3 2022-01-25 10:55
Automat ustawiony w dół ~oygen 1 2022-01-25 10:37
dawać w górę technik-at 2 2022-01-25 08:55
zobaczymy ~WIELKOPOLANIN 6 2022-01-24 22:16
USA już odbija...Wszyscy kupili ? Jutro soczysta zieleń... ~Mietek 1 2022-01-24 22:09
Rok 2022 rokiem energii jądrowej ~DzikuSS 1 2022-01-24 21:55
Ten rok to rok Energii odnawialnej!!! ~StaryInwestor 3 2022-01-24 21:51
dlaczego patologia juz nie sprzedaje? ~jasiek 7 2022-01-24 16:18
Odechce się wam farmy i tej spółki ... ~Bonifacy_i_Pankracy 2 2022-01-24 14:00
zal mi was ~jasiek 3 2022-01-24 13:56
Potężne farmy optymistycznych inwestorów !!! Tak sie zarabia ! bulwers 2 2022-01-24 12:45
Przepraszam was wszystkich POMYLILEM sie trolowalem na spadki ~makino 5 2022-01-24 10:55
Dawać dziada na 10 gr ~rudy 2 2022-01-24 10:14
Już dobierać czy czekamy jeszcze niżej ? ~Edi 1 2022-01-24 09:24
informacja, cicha a znaczaca ~jasiek 2 2022-01-23 23:03
CO NIE MA GŁUPICH ŻEBY SPZEZEDAWAĆ ~lili 8 2022-01-22 23:27
Nie ma głupoli zeby kupować i lecimy na na 30 groszy ~Patyk 2 2022-01-22 20:28
ruszemy!!!!! ~jason 2 2022-01-21 15:54
będzie dobre info i pójdzie up!! ~kolo 2 2022-01-21 10:08
Jak ten syf postawi jedną farmę ~DzikuSS 7 2022-01-20 22:04
A " cyprusy " z marca 2021 chichają z was ~Cyprus_song 1 2022-01-20 21:15
Unia potroci 69 mln z doplat dla Polaków za turòw ~Lucky 1 2022-01-20 15:34
Jaki tu spokój lala lala ~Lola 3 2022-01-20 11:29
Unia nie odkreci kurka ~Lucky 2 2022-01-20 07:50
Najbardziej smutne jest to że trudno jest wyjść z inwestycji..... rycho64 2 2022-01-19 22:15
Ale was tu wycyckali pod lipne info z Glogowa ~Silberstein 3 2022-01-19 17:36
Na ile teraz się ustawić z zakupem? ~Anka 3 2022-01-19 12:36
Dołek uklepany ! ~Bodek 4 2022-01-19 07:54
1 zł ——>50 gr——>30 gr——>15 gr ~12groszy 2 2022-01-19 07:52
[x]
BRAS 2,84% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.