Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
CENA DOCELOWA 10 ZETA ~PIK 1 2022-01-31 09:36
Tu już tylko jestem ja i Krzyżanowscy? ~rycho 4 2022-01-29 12:04
pampersy ~MY 1 2022-01-28 17:04
Krzyż Śmierci na WIG 20 ~kaco18 1 2022-01-28 13:55
Wartość spółki beż farmy = 0 ~Matiplus1 4 2022-01-28 10:35
Uchwała chyba na wiosnę jak przewidywałem,cierpliwości ~greg 6 2022-01-27 20:26
Uchwała Rady Gminy Głogów obręb Serby ~Qi 13 2022-01-27 20:13
PiS mowi budujta elekrtownie rubta co chceta CHCETA FARMY FOTO TO RUBTA ~Bolekelektryk 1 2022-01-27 19:31
50gr---->75gr------->1zł-------->5zł----->10zł ~Inwestor 11 2022-01-27 18:53
kiszenie ~my 1 2022-01-27 17:43
Tauron ogłosił że będzie budował farmę 100 megawat ~Lucky 4 2022-01-27 14:42
energia idzie w gore!!!!! ~jasiek 5 2022-01-26 20:43
TU BĘDZIE GRUBO, NIE MNIEJ NIŻ 5 zeta ~Wizjoner 2 2022-01-26 16:36
ODNAWIALNE mówi wam to coś ~dolar 2 2022-01-26 16:08
JUZ NIE MA KTO SPRZEDAWAĆ......... ~lili 1 2022-01-26 12:54
bras na 4 zeta ~kolo 1 2022-01-26 12:51
KRACH lecimy na 2 gr ~krach 2 2022-01-26 10:10
info!!!,Uchwała Rady Gminy Głogów obręb Serby ~jasiek 8 2022-01-26 09:54
wiadomo ze kurs pilnowany-, chca waszych akcjii ~jasiek 2 2022-01-26 07:40
Kupilem badziewia drogo , ciesze sie ze dalem innym zarobic ~Patyk 2 2022-01-25 14:45
do przydupasów krzyzanowskich ~jasiek 1 2022-01-25 14:40
nie dac sie wyleszczyc- celowe zanizanie kursu ~jasiek 1 2022-01-25 13:11
Tu Bedzie 20zł w miesiac!!! ~StaryInwestor 7 2022-01-25 13:04
Akcje Bras warte ze 100 zet .Tu bedzie jak na ciastwczkach ~Ajwaj 3 2022-01-25 13:02
wzrost nie unikniony!!, straszaki nie pomoga ~jasiek 3 2022-01-25 12:54
docelowo min 20 zl . ~jasiek 1 2022-01-25 12:12
lokomotywa rusza!! ~jasiek 1 2022-01-25 12:05
rusza budowa farmy!! ~jasiek 1 2022-01-25 11:53
jest pozwolenie ochrony srodowiska- nie piszcie glupot droga otwarta. ~jasiek 4 2022-01-25 11:39
a wiec dzis 40 %- oczywiscie w gore ~jasiek 7 2022-01-25 11:01
[x]
BRAS 2,84% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.