Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
45 juz było to zjechalisci ~Jaro 14 2022-01-18 19:42
Jaro kolejny sprzedał i nagania na spadki ~Kris 1 2022-01-18 16:43
Uważać na naganiaczy na Spadki ~Inwestor 3 2022-01-18 16:35
Podpisanie umowy na dzierżawę dziłek miało byc do końca roku 2021 ~rycho 10 2022-01-18 15:45
Tutaj problem może być innego rodzaju ~Jaro 2 2022-01-18 15:23
Piękny obrót co się dzieje info na biurku ~Jaro 3 2022-01-18 14:29
Ja kupuje za wszystko,będzie dzida na północ jak nic ~wykres 5 2022-01-18 11:33
Groszolapy w akcji ~Kris 1 2022-01-18 10:09
Możemy być jedyna alternatywą dla hut i kghm ~Kazik 2 2022-01-18 09:58
Znowu się schodzą hieny coraz więcej ich tu ~Kazik 2 2022-01-18 00:19
Ha trzymam do 1.2 ~Anja 7 2022-01-17 21:00
inwestorzy ~weteran 2 2022-01-17 20:33
Zaraz wodospad i zamek na minus 10 ~makino 5 2022-01-17 16:33
bras na 4 zeta ~kolo 3 2022-01-17 16:13
coś szykują ~dolar 5 2022-01-17 16:12
Coś wam to straszenie nie idzie ~Kris 1 2022-01-17 15:53
WYWALAJCIE SYFA, TO NIC NIE WARTY SPEKULACYJNY BADZIEW. ~makino 3 2022-01-17 10:21
Idziemy w odnawialne ~Mat 1 2022-01-17 07:01
Fit for 55 ~Kazik 1 2022-01-16 19:17
Makino to sie okresl w koncu jestes trolem czy wykidajlem ~Jakiluuu 1 2022-01-16 15:59
Dzis 7 stycz.akcje mamy po 40 gr moga skoczyc 50 razy w roku ~Krawiec 5 2022-01-16 13:57
Wybaczie pomylilem sie MOJA WINA MOJA WINA wybaczcie trolowalem ~makino 3 2022-01-16 13:41
Wywaliłem syfa -zarobiłem odkupię po 0,18 gr. ~makino 21 2022-01-16 12:54
Kolega 123456, ładnie przedstawił sytuacje firmy ~greg 3 2022-01-16 11:06
Oze pobudka? ~Lalala 4 2022-01-15 23:59
Makino pisałeś że wczwartek 18gr ~oygen 2 2022-01-15 23:56
Panowie to ile faktycznie ta farma bedzie miala MEGA ~Nowyjestem 3 2022-01-15 23:55
Obroty jak na straganie z cebulą. Zaraz zjazd na 0,39 ~makino 5 2022-01-15 00:23
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-01-14 20:44
brasek ostatni czas na zakupy ~kolo 6 2022-01-14 19:43
[x]
BRAS 2,84% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.