Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To bardzo ladnie rosnie tu bendzie 20 peeln za niedógo ~Raczek 1 2022-02-09 17:25
Dawaj na dolne widly ~kaco 1 2022-02-09 15:33
Znowu spadzi się nalecialo ~Kris 1 2022-02-09 08:04
Tego syfu już nikt nie skupuje... ~Matiplus1 18 2022-02-08 14:36
Buraczany sprzedał może przestanie też pisać na forum ~Kris 2 2022-02-08 14:18
Badzmy obiektywni ~rycho 4 2022-02-08 14:10
MAX wartości akcji BRAS to 0.25gr. ~Matiplus1 21 2022-02-08 09:17
Kolejna spółka z pozwoleniem na budowę ~Kris 6 2022-02-07 23:52
ten rok będzie OWOCNY ~Wizjoner 3 2022-02-07 21:17
KTOŚ WIE KIEDY SIĘ ZACZNIE UP!!!!!!!!!!!!!!!! ~dolar 11 2022-02-07 18:43
jedziemy na szczyty, kierunek 20 zł ~hilela 1 2022-02-07 13:49
Co się stało z tym śmieciem? ~DzikuSS 5 2022-02-07 11:44
Co się stało z Wandą? ~ja 6 2022-02-07 08:29
A ja czekam na 10........ ~Pik 3 2022-02-04 20:39
bras na 4 zeta ~kolo 1 2022-02-04 14:28
Recykling paneli ~ArkadJuż 8 2022-02-04 13:35
Zaczyna się.. Mędrcy i wróżbici ~Lola 5 2022-02-04 10:25
Był bodek teraz czas na jaśka ~oygen 6 2022-02-04 08:16
Czy brasek i tej porze w tamtym roku nie zaczynał się rozkręcać? ~Anka 4 2022-02-04 08:13
KASZANKA, SALCESON,SERDELKI... ~Raczek 2 2022-02-03 19:20
NIE MA KOMU ODDAWAĆ BO.......... ~lili 8 2022-02-03 17:49
Tutaj będzie 0.10 groni. ~Matiplus1 8 2022-02-03 08:41
Marazm dzisiaj ~bonifacio 2 2022-02-02 15:33
Pięknie arkusz wyczyszczony ~Kris 9 2022-02-01 19:31
ALLLE URWAŁ !!! ~Raczek 4 2022-02-01 12:22
Do końca lutego 3 zł. Wiadomość da wielki impuls. ~staszecki 2 2022-02-01 12:21
Tu będzie 20 zł za akcję ~aleksander 15 2022-02-01 11:45
To kiedy te 20 zet ~Wasiaty 2 2022-01-31 17:54
Tauron ogłosił budowę farmy 100 mkw w Mysłowicach ~Gruby 1 2022-01-31 14:07
Budowa Farmy ~Gutek123 2 2022-01-31 11:00
[x]
BRAS 2,84% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.