|
To jeszcze ta dziadowska spółka funkcjonuje
|
~faraon
|
3
|
2022-02-14 18:10
|
|
Zdesperowane groszołapy.
|
~Matiplus1
|
3
|
2022-02-14 16:12
|
|
Ustawiłem się na zakup tego śmiecia po 15 groszy.
|
~siateczka
|
10
|
2022-02-14 11:49
|
|
BARDZO ŁADNIE ROŚNIE !!!
|
~Raczek
|
2
|
2022-02-14 11:23
|
|
Jak będzie wojna to witamy 10 groszy
|
~Ale_jachty_pochowali
|
1
|
2022-02-14 11:22
|
|
0,10 w zasięgu
|
~PEPA
|
2
|
2022-02-14 10:12
|
|
OZE TO PRZYSZŁOŚĆ
|
~lili
|
4
|
2022-02-13 21:50
|
|
O Columbusie też pisali że gniot itd... a później kosztował ponad 100 zł
|
~merytorycznie
|
4
|
2022-02-13 19:22
|
|
jest umowa przyklepana - nieoficialna wiadomość
|
~Bryyy
|
4
|
2022-02-13 18:21
|
|
Bras to drugi Columbus
|
~fredek
|
3
|
2022-02-13 17:43
|
|
Jutro lawina niestety :((( ogłaszają raport za IV
|
~Sruu
|
1
|
2022-02-13 17:41
|
|
już nie ma komu SPRZEDAWAĆ
|
~dolar
|
5
|
2022-02-13 16:37
|
|
Ja zbieram do mojego portfela. Za rok będę bogaty
|
~Inwestor
|
3
|
2022-02-12 11:32
|
|
Przesunięty termin
|
~Sarb
|
5
|
2022-02-11 16:11
|
|
Zapraszam na YOLO
|
~Ania
|
1
|
2022-02-11 12:29
|
|
Śiateczka ,byles dzis w Kiblu w KOLUSZKACH , opowiedz jak mineła szychta
|
~Gollll
|
1
|
2022-02-10 19:50
|
|
Schodzimy do Bazy na 2 gr
|
~maniek
|
11
|
2022-02-10 19:42
|
|
Jachting po Morzu Egejskim ... " Cyprusy " ...
|
~marzec2021
|
1
|
2022-02-10 17:57
|
|
CZEKAM CIERPLIWIE NA 5 ZETA
|
~Wizjoner
|
1
|
2022-02-10 15:45
|
|
będzie rosło albo będzie spadać
|
~WrozMaciej
|
1
|
2022-02-10 15:40
|
|
kupię po 0,05
|
~PEPA
|
3
|
2022-02-10 15:14
|
|
PYTANIE
|
~Gutek123
|
1
|
2022-02-10 14:41
|
|
Obrory
|
~Jarek
|
2
|
2022-02-10 11:54
|
|
UWAGA UWAGA !!!
|
~Raczek
|
1
|
2022-02-10 09:49
|
|
tutaj sie zarabia ... NA MARZYCIELACH ! nie ważne czy panele czy wodór
|
~buffet
|
3
|
2022-02-10 07:04
|
|
Jutro minus 20%- śmieć biznesmenów w sandałach i białych skarpetkach.
|
~siateczka
|
13
|
2022-02-10 07:01
|
|
UWAGA NA TROLA SPADKOWEGO ,,SIATECZKE TO NAGAN Z GLOGOWA
|
~Gollll
|
3
|
2022-02-10 00:37
|
|
Wkurza mnie ten trol spadziowy SIATECZKA to golas z Glogowa
|
~Gollll
|
1
|
2022-02-09 22:09
|
|
Bras szykuje się na wod...ór
|
~NN
|
1
|
2022-02-09 21:36
|
|
Wywalajcie syfa. Po co trzymać to barachło. To pewnie upadnie niebawem
|
~staszecki
|
8
|
2022-02-09 20:19
|