Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To jeszcze ta dziadowska spółka funkcjonuje ~faraon 3 2022-02-14 18:10
Zdesperowane groszołapy. ~Matiplus1 3 2022-02-14 16:12
Ustawiłem się na zakup tego śmiecia po 15 groszy. ~siateczka 10 2022-02-14 11:49
BARDZO ŁADNIE ROŚNIE !!! ~Raczek 2 2022-02-14 11:23
Jak będzie wojna to witamy 10 groszy ~Ale_jachty_pochowali 1 2022-02-14 11:22
0,10 w zasięgu ~PEPA 2 2022-02-14 10:12
OZE TO PRZYSZŁOŚĆ ~lili 4 2022-02-13 21:50
O Columbusie też pisali że gniot itd... a później kosztował ponad 100 zł ~merytorycznie 4 2022-02-13 19:22
jest umowa przyklepana - nieoficialna wiadomość ~Bryyy 4 2022-02-13 18:21
Bras to drugi Columbus ~fredek 3 2022-02-13 17:43
Jutro lawina niestety :((( ogłaszają raport za IV ~Sruu 1 2022-02-13 17:41
już nie ma komu SPRZEDAWAĆ ~dolar 5 2022-02-13 16:37
Ja zbieram do mojego portfela. Za rok będę bogaty ~Inwestor 3 2022-02-12 11:32
Przesunięty termin ~Sarb 5 2022-02-11 16:11
Zapraszam na YOLO ~Ania 1 2022-02-11 12:29
Śiateczka ,byles dzis w Kiblu w KOLUSZKACH , opowiedz jak mineła szychta ~Gollll 1 2022-02-10 19:50
Schodzimy do Bazy na 2 gr ~maniek 11 2022-02-10 19:42
Jachting po Morzu Egejskim ... " Cyprusy " ... ~marzec2021 1 2022-02-10 17:57
CZEKAM CIERPLIWIE NA 5 ZETA ~Wizjoner 1 2022-02-10 15:45
będzie rosło albo będzie spadać ~WrozMaciej 1 2022-02-10 15:40
kupię po 0,05 ~PEPA 3 2022-02-10 15:14
PYTANIE ~Gutek123 1 2022-02-10 14:41
Obrory ~Jarek 2 2022-02-10 11:54
UWAGA UWAGA !!! ~Raczek 1 2022-02-10 09:49
tutaj sie zarabia ... NA MARZYCIELACH ! nie ważne czy panele czy wodór ~buffet 3 2022-02-10 07:04
Jutro minus 20%- śmieć biznesmenów w sandałach i białych skarpetkach. ~siateczka 13 2022-02-10 07:01
UWAGA NA TROLA SPADKOWEGO ,,SIATECZKE TO NAGAN Z GLOGOWA ~Gollll 3 2022-02-10 00:37
Wkurza mnie ten trol spadziowy SIATECZKA to golas z Glogowa ~Gollll 1 2022-02-09 22:09
Bras szykuje się na wod...ór ~NN 1 2022-02-09 21:36
Wywalajcie syfa. Po co trzymać to barachło. To pewnie upadnie niebawem ~staszecki 8 2022-02-09 20:19
[x]
BRAS 2,84% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.