|
PIEKNIE ROSNIE TO
|
~Raczek
|
1
|
2022-02-16 16:51
|
|
Brawo dla popychacza w dół
|
~Kris
|
1
|
2022-02-16 16:09
|
|
Ile czasu utawowo gmina ma by dac odpowiedz , ktos wie
|
~Studentzkrakowa
|
4
|
2022-02-16 14:02
|
|
Złożenie Raportu o oddziaływaniu na środowisko Farmy Fotowoltaicznej
|
shogun1946
|
7
|
2022-02-16 11:43
|
|
Trolik 31.60.103 bo ci zwieracz popusci
|
~Kris
|
1
|
2022-02-16 11:30
|
|
Zaraz zrzut akcji :((( 34 nie do przejścia…
|
~Bad
|
1
|
2022-02-16 11:06
|
|
Z takim akcjonariatem jak tutaj to daleko nie zajedziemy
|
~bonifacy
|
1
|
2022-02-16 11:04
|
|
Wig 20 już zaczyna lecieć w przepaść :(((
|
~Narka
|
1
|
2022-02-16 10:48
|
|
TU BĘDZIE GRUBO, NIE MNIEJ NIŻ 10
|
~kolo
|
6
|
2022-02-16 10:39
|
|
Ewakuacja lecimy w przepaść !!! Sprzedaj pkc szybko !!
|
~Lawina
|
2
|
2022-02-16 10:20
|
|
a wiec dzis 40 %- oczywiscie w gore
|
~on
|
3
|
2022-02-16 10:09
|
|
baba z wozu (kierowca) - koniom lżej :-))
|
~stock
|
3
|
2022-02-16 09:59
|
|
nie kupować tego śmiecia zaraz lawina !!!
|
~sruu
|
1
|
2022-02-16 09:58
|
|
wszedzie pisza o brasie
|
~Wanda
|
2
|
2022-02-16 09:58
|
|
Wykorzystaliscie podbicie żeby sprzedać ??
|
~podbitka
|
3
|
2022-02-16 09:58
|
|
jazda na 100 zł
|
~on
|
1
|
2022-02-16 09:42
|
|
farma
|
~gigi
|
1
|
2022-02-16 09:30
|
|
To tylko pierwszy malutki kroczek. Nagroda za cierpliwosc
|
~Brasek
|
1
|
2022-02-16 08:51
|
|
Farma Fotowoltaiczna Serby".
|
~MEGAINFO
|
1
|
2022-02-16 08:30
|
|
"Farma Fotowoltaiczna Serby" - no to czekamy na Głogów
|
~Lech
|
1
|
2022-02-16 08:22
|
|
skond oni maja tyle
|
~Wanda
|
2
|
2022-02-15 20:16
|
|
konsekwencj
|
~weteran
|
6
|
2022-02-15 16:39
|
|
raport kapitalny spółka powinna chodzić minimum 100zł
|
~gazda
|
2
|
2022-02-15 12:59
|
|
Powinni to zdjąć z gieldy
|
~bonifacy
|
1
|
2022-02-15 12:12
|
|
standardowo zaraz zrzut ??
|
~lawina
|
1
|
2022-02-15 11:10
|
|
Niestety jednak to jest gniot
|
~bonifacy
|
1
|
2022-02-15 10:30
|
|
JAK MYSLICIE KIEDY ZAMKNĄ TĄ PROMOCJĘ
|
~Pik
|
2
|
2022-02-15 10:02
|
|
Raport
|
~Akcjonariusz
|
7
|
2022-02-15 08:32
|
|
KGHM podpisał umowę o budowę elektrowni jądrowej
|
~Jaro
|
5
|
2022-02-14 22:27
|
|
To jeszcze ta dziadowska spółka funkcjonuje
|
~faraon
|
3
|
2022-02-14 18:10
|