Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
PIEKNIE ROSNIE TO ~Raczek 1 2022-02-16 16:51
Brawo dla popychacza w dół ~Kris 1 2022-02-16 16:09
Ile czasu utawowo gmina ma by dac odpowiedz , ktos wie ~Studentzkrakowa 4 2022-02-16 14:02
Złożenie Raportu o oddziaływaniu na środowisko Farmy Fotowoltaicznej shogun1946 7 2022-02-16 11:43
Trolik 31.60.103 bo ci zwieracz popusci ~Kris 1 2022-02-16 11:30
Zaraz zrzut akcji :((( 34 nie do przejścia… ~Bad 1 2022-02-16 11:06
Z takim akcjonariatem jak tutaj to daleko nie zajedziemy ~bonifacy 1 2022-02-16 11:04
Wig 20 już zaczyna lecieć w przepaść :((( ~Narka 1 2022-02-16 10:48
TU BĘDZIE GRUBO, NIE MNIEJ NIŻ 10 ~kolo 6 2022-02-16 10:39
Ewakuacja lecimy w przepaść !!! Sprzedaj pkc szybko !! ~Lawina 2 2022-02-16 10:20
a wiec dzis 40 %- oczywiscie w gore ~on 3 2022-02-16 10:09
baba z wozu (kierowca) - koniom lżej :-)) ~stock 3 2022-02-16 09:59
nie kupować tego śmiecia zaraz lawina !!! ~sruu 1 2022-02-16 09:58
wszedzie pisza o brasie ~Wanda 2 2022-02-16 09:58
Wykorzystaliscie podbicie żeby sprzedać ?? ~podbitka 3 2022-02-16 09:58
jazda na 100 zł ~on 1 2022-02-16 09:42
farma ~gigi 1 2022-02-16 09:30
To tylko pierwszy malutki kroczek. Nagroda za cierpliwosc ~Brasek 1 2022-02-16 08:51
Farma Fotowoltaiczna Serby". ~MEGAINFO 1 2022-02-16 08:30
"Farma Fotowoltaiczna Serby" - no to czekamy na Głogów ~Lech 1 2022-02-16 08:22
skond oni maja tyle ~Wanda 2 2022-02-15 20:16
konsekwencj ~weteran 6 2022-02-15 16:39
raport kapitalny spółka powinna chodzić minimum 100zł ~gazda 2 2022-02-15 12:59
Powinni to zdjąć z gieldy ~bonifacy 1 2022-02-15 12:12
standardowo zaraz zrzut ?? ~lawina 1 2022-02-15 11:10
Niestety jednak to jest gniot ~bonifacy 1 2022-02-15 10:30
JAK MYSLICIE KIEDY ZAMKNĄ TĄ PROMOCJĘ ~Pik 2 2022-02-15 10:02
Raport ~Akcjonariusz 7 2022-02-15 08:32
KGHM podpisał umowę o budowę elektrowni jądrowej ~Jaro 5 2022-02-14 22:27
To jeszcze ta dziadowska spółka funkcjonuje ~faraon 3 2022-02-14 18:10
[x]
BRAS 2,84% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.