| Emisja z pp | ~Lech | 40 | 2022-02-19 20:50 |
| proste wyliczenia po ... dodruku | ~wycena | 6 | 2022-02-19 20:49 |
| Idzie sezon wedkarski bo leszcze bez akcji się pokazały | ~oygen | 3 | 2022-02-19 20:05 |
| Ubrali Krzyżanowską | ~Ubrana_przez_swoich | 2 | 2022-02-19 19:26 |
| CZEKAM SPOKOJNIE NA 10 ZETA | ~Wizjoner | 5 | 2022-02-19 13:53 |
| Oxygen to fachowiec od skupu makulatury... | ~Matiplus1 | 2 | 2022-02-19 10:05 |
| Info poszlo w czasie sesji | ~kaco18 | 3 | 2022-02-18 23:51 |
| zobaczcie ostatnie zdanie z espi !!! | ~czytac | 3 | 2022-02-18 22:49 |
| Jótro 30 zl za akcje | ~Akcjonariusz | 2 | 2022-02-18 22:16 |
| Dawcy kapitału | ~Matiplus1 | 2 | 2022-02-18 21:14 |
| haha emisja akcji 20 gr za sztuke !!! | ~janusz | 1 | 2022-02-18 21:01 |
| ta spółka to oszuści w BIAŁYCH rękawiczkach | ~akcjonariusz | 1 | 2022-02-18 19:50 |
| kaszana | ~my | 2 | 2022-02-18 19:35 |
| Kris gamoniu, już rozumiesz:)))) | ~Matiplus1 | 2 | 2022-02-18 18:58 |
| Kris to nowy Mariusz... | ~Matiplus1 | 4 | 2022-02-18 16:02 |
| NIE ODDAJEMY ZA DARMO | ~lili | 1 | 2022-02-18 14:27 |
| Pozytywne infor. spływają a kurs leci, paranoja ? | ~bardzoladnie | 7 | 2022-02-18 11:17 |
| Po tych informacjach juz powinno po 1zł byc na kursie | ~NIEKUMAM | 4 | 2022-02-17 23:21 |
| Mati jak tam twoje 20gr | ~Kris | 4 | 2022-02-17 21:57 |
| Dawać akcje or die | ~Leo | 1 | 2022-02-17 16:23 |
| Brak popytu na ten syf. | ~Matiplus1 | 4 | 2022-02-17 16:23 |
| TU BĘDZIE GRUBO, NIE MNIEJ NIŻ 50 | ~Wizjoner | 4 | 2022-02-17 14:51 |
| Zjazd na 20 groszy dzisiaj. | ~Matiplus1 | 5 | 2022-02-17 10:40 |
| Myslę że juz sami ze soba grają | ~xxx | 2 | 2022-02-17 10:21 |
| Info Pniewy ! | ~Robo | 3 | 2022-02-17 09:14 |
| Kolejne Espi wkońcu coś się dzieje | ~xxx | 2 | 2022-02-17 09:12 |
| Spółka dla cierpliwych | ~Witold | 1 | 2022-02-17 09:11 |
| Realizacja przygotowania farmy fotowoltaicznej w Pniewach | ~MEGAINFO | 1 | 2022-02-17 09:11 |
| emisja nowych akcji ?? | ~emisja | 6 | 2022-02-16 21:50 |
| A JA ZACZEKAM NA 100 | ~kolo | 6 | 2022-02-16 19:52 |