Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Emisja z pp ~Lech 40 2022-02-19 20:50
proste wyliczenia po ... dodruku ~wycena 6 2022-02-19 20:49
Idzie sezon wedkarski bo leszcze bez akcji się pokazały ~oygen 3 2022-02-19 20:05
Ubrali Krzyżanowską ~Ubrana_przez_swoich 2 2022-02-19 19:26
CZEKAM SPOKOJNIE NA 10 ZETA ~Wizjoner 5 2022-02-19 13:53
Oxygen to fachowiec od skupu makulatury... ~Matiplus1 2 2022-02-19 10:05
Info poszlo w czasie sesji ~kaco18 3 2022-02-18 23:51
zobaczcie ostatnie zdanie z espi !!! ~czytac 3 2022-02-18 22:49
Jótro 30 zl za akcje ~Akcjonariusz 2 2022-02-18 22:16
Dawcy kapitału ~Matiplus1 2 2022-02-18 21:14
haha emisja akcji 20 gr za sztuke !!! ~janusz 1 2022-02-18 21:01
ta spółka to oszuści w BIAŁYCH rękawiczkach ~akcjonariusz 1 2022-02-18 19:50
kaszana ~my 2 2022-02-18 19:35
Kris gamoniu, już rozumiesz:)))) ~Matiplus1 2 2022-02-18 18:58
Kris to nowy Mariusz... ~Matiplus1 4 2022-02-18 16:02
NIE ODDAJEMY ZA DARMO ~lili 1 2022-02-18 14:27
Pozytywne infor. spływają a kurs leci, paranoja ? ~bardzoladnie 7 2022-02-18 11:17
Po tych informacjach juz powinno po 1zł byc na kursie ~NIEKUMAM 4 2022-02-17 23:21
Mati jak tam twoje 20gr ~Kris 4 2022-02-17 21:57
Dawać akcje or die ~Leo 1 2022-02-17 16:23
Brak popytu na ten syf. ~Matiplus1 4 2022-02-17 16:23
TU BĘDZIE GRUBO, NIE MNIEJ NIŻ 50 ~Wizjoner 4 2022-02-17 14:51
Zjazd na 20 groszy dzisiaj. ~Matiplus1 5 2022-02-17 10:40
Myslę że juz sami ze soba grają ~xxx 2 2022-02-17 10:21
Info Pniewy ! ~Robo 3 2022-02-17 09:14
Kolejne Espi wkońcu coś się dzieje ~xxx 2 2022-02-17 09:12
Spółka dla cierpliwych ~Witold 1 2022-02-17 09:11
Realizacja przygotowania farmy fotowoltaicznej w Pniewach ~MEGAINFO 1 2022-02-17 09:11
emisja nowych akcji ?? ~emisja 6 2022-02-16 21:50
A JA ZACZEKAM NA 100 ~kolo 6 2022-02-16 19:52
[x]
BRAS 2,84% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.