Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
nowe ESPI ~Rozsądek 6 2022-03-07 11:16
BRAS PRZEJĄ NTVSA. SZALEŃSTWO ~Lucky 4 2022-03-07 10:05
BRAS TO OZE, A OZE RATUJE ENERGETYKĘ W CZASIE WOJNY ~ela 1 2022-03-07 07:50
BRAS NIE POSIADA STRONY INTERNETOWEJ JAK ONI KOPMUNIKUJĄ SIĘ ???? ~BANKRUT 3 2022-03-06 22:18
Jest info nowe!!! ~Wacław 7 2022-03-06 18:56
tu niewielkim kosztem można wyprowadzić kurs na dziesiątki złotych za ak ~Aleksander 9 2022-03-06 16:46
Pamiętacie o emisji akcji po 20 gr ?? ~Emisja 5 2022-03-06 14:49
Zmiana siedziby żeby ich wierzyciele nie nachodzili ?? ~Komornik 5 2022-03-06 10:42
Czy Columbus puscil farbre ze kupi gotowy projekt od Brasa na farmefoto ~Krakus 3 2022-03-05 14:59
10 zeta mało ~dolar 2 2022-03-05 14:34
czy PPbedzie 2 do 1 ~darus 2 2022-03-05 07:17
NIE KUPUJE tego! nagonka oznacza że spółka dołuje! ~konkret 5 2022-03-05 07:15
Czekamy na warunki zabudowy. A potem pompa. ~bolo 1 2022-03-04 19:50
Długo trzymał ale nie utrzymał ~Gutek123 1 2022-03-04 17:24
OZE TO PRZYSZŁOŚĆ ~Pik 1 2022-03-04 15:04
Mocne kupuj ~Allek 5 2022-03-04 12:05
I gdzie te spadki ~Baser 1 2022-03-04 09:14
NO TO JEDZIEMY ,,,, ~Waldi 2 2022-03-04 09:10
Dzisiejsze 40% ~Maro 3 2022-03-03 22:46
Ohoho nie ma infa, ale tu się będzie działo ~Cyknięty 1 2022-03-03 21:23
Ta spółka przyciąga... ~Matiplus1 5 2022-03-03 20:32
Dzisiaj wróciłem po roku nieobecności. ~bolo 4 2022-03-03 19:29
CO SADZICIE O EMISJI I PO ILE ONA BEDZIE ~bogun 7 2022-03-03 19:27
komuś nowe akcje trzeba opchnąć ~LEch 4 2022-03-03 18:00
Popychacz już się pojawił na 199 699? ~Ew 5 2022-03-03 17:57
JESZCZE W MARCU 3 ZETA ~Wizjoner 2 2022-03-03 17:02
TUTAJ BĘDĄ MEGA WZROSTY !!! Trzymać akcje !!!!!! ~yes 2 2022-03-03 16:19
Bras to porządna firma ~Many 1 2022-03-03 16:18
bras braster, IRAK - IRAN, chyba komuś się pomyliło ~luk 2 2022-03-03 16:18
Po 17tej się wszystko wyjaśni ~Gutek123 1 2022-03-03 16:10
[x]
BRAS -0,94% 0,21 2026-06-25 11:42:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.