Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Arkusz na S ~Xawery 2 2022-03-03 16:07
jutro wooodospad....i to mega ~poinformowany 6 2022-03-03 15:43
Jaki piękny widok ~Anulka 1 2022-03-03 15:19
Ktoś już coś wie ~Iwa 3 2022-03-03 15:19
Teraz tylko oze i energetyka ~Iwa 1 2022-03-03 15:14
bras na 4 zeta ~kolo 1 2022-03-03 15:04
haha tak sobie tylko powiedziałem ; DDD ~PAP 1 2022-03-03 15:04
„Rozpoczęcie prac budowy farmy fotowoltaicznej” info !!$$ ~PAP 3 2022-03-03 14:58
Zapraszam na patentus ~Ew 1 2022-03-03 13:45
Unia dopłaci do Energi odnawialnych ~Lucky 1 2022-03-03 12:54
Nie panikować, wszystko jest już dograne !!! ~Extra 6 2022-03-03 12:30
Tu trzeba jednej iskry ~Gutek123 1 2022-03-03 10:31
23 marca emisja nowych akcji po 20 gr. ~emisja 8 2022-03-03 08:13
Fotowoltaika ~Qi 6 2022-03-02 18:11
Kilogram makulatury 0.2.gr = 1 Bras ~Matiplus1 11 2022-03-02 16:22
Pge, Energa, Zepak, Grodno---wszytko UP ~Matiplus1 1 2022-03-02 16:22
Pisałem że 25groni to max... ~Matiplus1 7 2022-03-02 10:48
TU BĘDZIE GRUBO, NIE MNIEJ NIŻ 10!!!!!!!!!!!!!!! ~Wizjoner 2 2022-03-01 19:13
powolny skup akcji ~magneto 2 2022-03-01 19:12
czekam na złotówki ~dolar 2 2022-03-01 15:27
TU BĘDZIE 57 zł ~mołotow 2 2022-03-01 15:18
BRAS szykuje się do wybicia :) ~ECH 3 2022-03-01 09:18
podbiją ~my 2 2022-02-28 22:42
OZE w przyszłości ~kk 1 2022-02-28 10:12
Nasz nadworny groszolap kierowca jest z nami ~Kris 8 2022-02-28 09:19
Cena Marzenie...300% zysku wcześniej nie sprzedam... ~Mietek 4 2022-02-27 20:41
Cierpliwości... ~Matiplus1 3 2022-02-26 10:31
Bras o sundragon podobne spółki A Bras ma mniej akcji ~Inwestor 1 2022-02-25 16:38
TRUP ~kaco 1 2022-02-25 15:21
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2022-02-25 15:08
[x]
BRAS -0,94% 0,21 2026-06-25 11:42:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.