Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
CZEKAM SPOKOJNIE NA 5 ZETA ~Wizjoner 4 2022-03-11 12:01
ładnie się tutaj ktoś bawi ~xxx 3 2022-03-11 09:57
Mam pytanie i proszę o odpowiedzi na poziomie ~Angel_27 8 2022-03-11 09:40
Brad tylko brać docelowo będzie duzo ~Brac 10 2022-03-11 09:06
Giełda to nic innego jak długo lub krótkoterminowe wzrosty lub spadki. ~Guru 7 2022-03-10 23:27
Chyba ktoś już coś wie...Mam nadzieje że to wkońcu zmiana trendu... ~Mietek 1 2022-03-10 23:23
JAK RUSZY TO ZATRZYMANIE NA 10 ZETA ~kolo 4 2022-03-10 17:38
Ładnie się tutaj ktos bawi kursem ~nico 2 2022-03-10 16:47
Co tak na naszym brasku rośnie? ~Ew 5 2022-03-10 15:27
baton ~Maksimus_Keksimus 7 2022-03-10 15:23
Co to za podchody ~xxx 2 2022-03-10 15:22
Automat ustawiony na 1gr - żenada ~xxx 2 2022-03-10 12:56
Będziecie zainteresowanie nowymi akcjami pp?? ~Slaw 3 2022-03-10 11:31
Hornigold ~Jw 2 2022-03-10 11:06
brasek ostatni czas na zakupy ~lili 3 2022-03-10 10:39
Dużo akcji się obróciło! ~Slaw 2 2022-03-10 10:26
ktoś coś wie już chyba ~TRolL11251125 1 2022-03-10 10:21
AKCJA 10 ROZPOCZĘTA ~kolo 1 2022-03-10 09:22
Ładnie wessał. ~Egzorcysta 1 2022-03-10 09:16
Możecie dłużej korzystać z węgla, dzięki temu UE zużyje mniej gazu ... ~wycena 5 2022-03-09 22:29
Ja bym na wzrosty nie liczył ~Kolarz_amator 6 2022-03-09 18:58
Z jakiego powodu ten wzrost? ~Slaw 4 2022-03-09 13:54
Coraz bliżej pozwolenia na budowe farmy z Gminy Głogów... ~Mietek 10 2022-03-09 13:01
Kupowanie i sprzedawanie po 1 szt ~Gutek123 2 2022-03-09 11:45
WKRÓTCE 1 ZETA <2<3<4 ~Wizjoner 1 2022-03-09 08:41
Zobaczcie na giełdę amerykańska ~Xyz 1 2022-03-08 18:36
Rzad to jakies ciolki , zamias stawiac na OZE to jeszcze utrudniają ~Bankrut 3 2022-03-07 22:37
Złoty słabnie, giełda leci w dół... ~Matiplus1 4 2022-03-07 19:34
Następny przystanek 0.20 gr w Marcu:))) ~Matiplus1 6 2022-03-07 15:48
Szantaz-Akcjonariusze-United ~Matiplus1 7 2022-03-07 15:30
[x]
BRAS -0,94% 0,21 2026-06-25 11:42:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.