Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
CZEKAM SPOKOJNIE NA 5 ZETA ~lili 2 2022-03-18 15:08
Czekam spokojnie na 25gr ~qqq 12 2022-03-18 13:50
wiecie co to OZE ~lili 1 2022-03-17 16:00
wiecie co to OZE ~lili 1 2022-03-17 16:00
KISIMY NA ZŁOTÓWKI!!!!!!!!!!!!!!! ~dolar 2 2022-03-17 15:41
bras na 4 zeta ~kolo 2 2022-03-17 15:41
Tak jak mówił kierowca tylko kółka ~Kris 1 2022-03-17 14:30
uwaga na trola ~Xawery 2 2022-03-17 13:49
Nie dać się ubrać ~qqq 4 2022-03-17 13:38
Nawet im się nie chce zmienić aktualnego akcjonariatu na stronie ~qqq 1 2022-03-17 11:28
Zamek na czerwono? ~nico 3 2022-03-17 10:30
Uciekać , wodospad, krach, strach ~uciekać 4 2022-03-17 10:08
Ależ ta spółka jest słaba teraz to widać. Zero zainteresowania ~qqq 3 2022-03-17 10:02
" Nasza grupa dopiero się rozpędza ... " ~Krezus_fan 1 2022-03-17 02:44
Bras odpalił ale w drugą stronę ~xxx 1 2022-03-16 14:18
Dawać to na dolne ~qqq 1 2022-03-16 11:49
Trzeba by zgłosić do KNF tą manipylację 1 akcją. ~bolo 12 2022-03-16 10:52
Tracę cierpliwość do tego gniota ~Kris 5 2022-03-16 10:51
I ZNOWU !!! ~Raczek 1 2022-03-15 16:45
Jest szansa że w tym półroczu ruszy budowa? ~poważnie 4 2022-03-15 08:32
Tu nawet info o pozwoleniu nie ruszy kursem ~Kris 6 2022-03-14 17:10
To jak ADVADIS BĘDZIE DALEJ SPADAĆ BEZ KOŃCA ~ŚMIEĆ 3 2022-03-13 21:57
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2022-03-13 19:12
Kto zapisuje się na akcje po 20 gr. ? ~Pytanie 5 2022-03-13 11:14
KAMIEŃ MILOWY ZAMIENI CENĘ 30GR NA ILE ZŁ??????????????? ~FARMA_FOTOWOLTAICZNA 7 2022-03-12 10:14
NIKT TU SIĘ O AKCJE NIE BIJE ~SMERF 2 2022-03-11 22:37
Ale ja kocham Brasa ~Józek 3 2022-03-11 19:06
Zabawy ciąg dalszy ~nico 1 2022-03-11 15:56
Zaraz to po to roku ruszyło żeby znowu lecieć w dol? ~Ewka 2 2022-03-11 15:53
CZEKAM SPOKOJNIE NA 5 ZETA ~Wizjoner 4 2022-03-11 12:01
[x]
BRAS -0,93% 0,21 2026-06-24 13:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.