|
zajob
|
~Znany
|
1
|
2021-11-09 12:50
|
|
Dzisaj spadki a bowim na razie się trzyma
|
~Zbyszek
|
2
|
2021-11-09 12:04
|
|
Właśnie w panoramie pokazywali wizualizacje STALOWEGO płotu !!
|
~GoBOWIM
|
15
|
2021-11-09 12:02
|
|
Rekordy wzrostów dziś na Coal, Harper i Biomass. Może też Columbus
|
~RED
|
1
|
2021-11-09 09:32
|
|
Wróci sentyment do stalówek
|
~Znany
|
8
|
2021-11-09 07:27
|
|
A w USA + 7%
|
~Jaś
|
5
|
2021-11-09 07:25
|
|
jaki jest sens sprzedaży 29 akcji ?
|
~Niestety
|
11
|
2021-11-08 17:49
|
|
Ostatnie chwile żeby Harpera poniżej 10 zł kupić, bo jutro luka na start
|
~Technik
|
1
|
2021-11-08 15:56
|
|
różnica między bowim a mfo
|
~ddd
|
1
|
2021-11-08 15:37
|
|
alBOWIM powiadam wam
|
~jw
|
2
|
2021-11-08 12:58
|
|
IIIQ
|
~Znany
|
1
|
2021-11-08 10:30
|
|
Stary kotlet
|
~Znany
|
1
|
2021-11-08 09:14
|
|
Nadmuchaliście balona 400% w ciągu roku i się dziwujecie,
|
~Byczka
|
13
|
2021-11-08 09:14
|
|
Borowski wspomina o potencjale Harpera i piszę o kolejnej fali wzrostowe
|
~Technik
|
1
|
2021-11-08 08:06
|
|
1,2 BILONA $$$ w infrastrukturę w USA a zniesienie ceł - przypadek?
|
fif_111
|
15
|
2021-11-08 07:28
|
|
Skonsolidowany zysk na akcje wynosi 9zł
|
~Inwestor
|
9
|
2021-11-07 22:29
|
|
czy ten smieć kiedys urośnie ?
|
~janusz
|
3
|
2021-11-07 03:15
|
|
I czym się podniecać przy Bowim to Cognor jest balonem
|
~Znany
|
15
|
2021-11-06 14:36
|
|
Koronkowa świeca
|
~Badyl
|
4
|
2021-11-06 13:01
|
|
Schodzenie poniżej widełek maja fundusze
|
~Stary
|
1
|
2021-11-05 17:16
|
|
BOWIM - wyciągną kurs w ostatniej godzinie handlu ?
|
~OBSER
|
4
|
2021-11-05 16:53
|
|
Akcje US Steel wzrosły 30% w 2 tygodnie
|
~Arthurius
|
8
|
2021-11-05 16:52
|
|
Najgorsze ścierwo na gieldzie, nawet MRC odbija, braster to jest śmieć !
|
~GraW3Kubki
|
1
|
2021-11-05 16:13
|
|
Popychacze od dołu i pusty arkusz w górę na Harperze
|
~Technik
|
1
|
2021-11-05 16:06
|
|
Ubrani po 9.80 wystOMP
|
~Jumex
|
1
|
2021-11-05 15:48
|
|
Dwadzieścia kilka % dywidendy i jest 2 zł na akcje myśleć !!
|
~Dobrejaja
|
2
|
2021-11-05 15:45
|
|
Pachnie mi tu zdjęciem z giełdy
|
~Znawca
|
1
|
2021-11-05 15:44
|
|
Zysku na akcje jest tyle co kurs teraz po Q3 myśleć
|
~25jestblisko
|
1
|
2021-11-05 15:36
|
|
Śmieć i tyle w temacie
|
~kolo
|
15
|
2021-11-05 14:57
|
|
co się dzisiaj dzieje z kursem tych akcji
|
~Daro
|
12
|
2021-11-05 14:56
|