Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
zajob ~Znany 1 2021-11-09 12:50
Dzisaj spadki a bowim na razie się trzyma ~Zbyszek 2 2021-11-09 12:04
Właśnie w panoramie pokazywali wizualizacje STALOWEGO płotu !! ~GoBOWIM 15 2021-11-09 12:02
Rekordy wzrostów dziś na Coal, Harper i Biomass. Może też Columbus ~RED 1 2021-11-09 09:32
Wróci sentyment do stalówek ~Znany 8 2021-11-09 07:27
A w USA + 7% ~Jaś 5 2021-11-09 07:25
jaki jest sens sprzedaży 29 akcji ? ~Niestety 11 2021-11-08 17:49
Ostatnie chwile żeby Harpera poniżej 10 zł kupić, bo jutro luka na start ~Technik 1 2021-11-08 15:56
różnica między bowim a mfo ~ddd 1 2021-11-08 15:37
alBOWIM powiadam wam ~jw 2 2021-11-08 12:58
IIIQ ~Znany 1 2021-11-08 10:30
Stary kotlet ~Znany 1 2021-11-08 09:14
Nadmuchaliście balona 400% w ciągu roku i się dziwujecie, ~Byczka 13 2021-11-08 09:14
Borowski wspomina o potencjale Harpera i piszę o kolejnej fali wzrostowe ~Technik 1 2021-11-08 08:06
1,2 BILONA $$$ w infrastrukturę w USA a zniesienie ceł - przypadek? fif_111 15 2021-11-08 07:28
Skonsolidowany zysk na akcje wynosi 9zł ~Inwestor 9 2021-11-07 22:29
czy ten smieć kiedys urośnie ? ~janusz 3 2021-11-07 03:15
I czym się podniecać przy Bowim to Cognor jest balonem ~Znany 15 2021-11-06 14:36
Koronkowa świeca ~Badyl 4 2021-11-06 13:01
Schodzenie poniżej widełek maja fundusze ~Stary 1 2021-11-05 17:16
BOWIM - wyciągną kurs w ostatniej godzinie handlu ? ~OBSER 4 2021-11-05 16:53
Akcje US Steel wzrosły 30% w 2 tygodnie ~Arthurius 8 2021-11-05 16:52
Najgorsze ścierwo na gieldzie, nawet MRC odbija, braster to jest śmieć ! ~GraW3Kubki 1 2021-11-05 16:13
Popychacze od dołu i pusty arkusz w górę na Harperze ~Technik 1 2021-11-05 16:06
Ubrani po 9.80 wystOMP ~Jumex 1 2021-11-05 15:48
Dwadzieścia kilka % dywidendy i jest 2 zł na akcje myśleć !! ~Dobrejaja 2 2021-11-05 15:45
Pachnie mi tu zdjęciem z giełdy ~Znawca 1 2021-11-05 15:44
Zysku na akcje jest tyle co kurs teraz po Q3 myśleć ~25jestblisko 1 2021-11-05 15:36
Śmieć i tyle w temacie ~kolo 15 2021-11-05 14:57
co się dzisiaj dzieje z kursem tych akcji ~Daro 12 2021-11-05 14:56
[x]
BOWIM -2,34% 7,52 2026-06-19 16:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.