Forum giełdowe spółki BEEIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zarząd nie zapłacił za podbijanie kursu, nie dali w łapę i są efekty ~X4 1 2022-04-11 18:20
Czoko ~zdzisław 3 2022-04-11 15:34
Ale mnie ubraliście ~Grucha 3 2022-04-11 14:54
Debiut ~Prezes 3 2022-04-11 11:46
Następny udany debiut ~Op 1 2022-04-11 11:21
[x]
BEEIN 18,45% 9,95 2026-06-26 12:16:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.