Forum giełdowe spółki BEEIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
BeeIN zatrudnia 3 osoby ? Bezpieczna spółka w obliczu presji płacowej ~Prawilny 7 2022-07-06 07:14
Nie tak zle tylko -10%. Lepiej od KGHM. Gratulacje. Tak trzymac. ~Pompa 2 2022-07-05 15:58
Jutro ~Operator 4 2022-07-05 14:55
Czy to już koniec hossy na pompach ciepła? Oby nie skonczyły tak jak OZE ~Pompa 6 2022-07-05 14:48
Korekta - BeeIn c/z 18, Grodno 6. Zysk 1,4 vs 43,4 mln zł ~Walker 32 2022-07-05 08:53
Pump & Dump. Obroty zamarły, BEE wraca na 10 zł. Cóż począć ... ~Prawilny 16 2022-07-04 17:26
Longterm i mały szczegół obserwator82 5 2022-07-04 15:06
Mam nadzieje ~Operator 4 2022-07-04 09:12
Dotacje na ocieplenie budynku 2022. Nawet do 100%. Tylko Termoexpert. ~Expert 9 2022-07-02 14:29
CZYTAĆ MIĘDZY WIERSZAMI ~piszpanjan 1 2022-07-02 13:59
Polecam ten film dla dawców: Czyż nie dobija się koni? Klasyka gieldowa ~Pompa_ciepła 1 2022-07-01 19:35
Niedlugo na NC wejdzie następna spółka oferująca pompy ciepła ~Pompa_ciepła 1 2022-07-01 13:09
towary 3758000 zł ~basegorkragdob 1 2022-07-01 10:32
jeślli nikt nie sprzedaje trzeba zacząć kupować ~jw 4 2022-07-01 10:13
Czy ja dobrze widzę, że tu FF tylko 0,74%? ~hominid 3 2022-06-30 17:59
Teraz pora na Termoexpert. ~Expert 6 2022-06-30 09:55
Mamy dopiero 10 % wzrostu od ceny emisyjnej :))) ~EM 18 2022-06-29 15:05
SPRSUN Select - zapamiętaj ten brand, zrobi cie bogatym??? ~Edek 1 2022-06-29 14:58
BERGHOLING JESZCZE NIE NAPOMPOWANY ~OKAZJA 1 2022-06-29 13:16
FERRO zaczyna się ? ~Mike 2 2022-06-29 11:58
Pompy ciepła nowym hitem na GPW. Kursy branżowych spółek mocno rosną ~zoom 5 2022-06-29 10:57
Widzieliście EUROHOLD zysk +2900% !! ~jw 1 2022-06-29 09:37
Link ~obserwator 1 2022-06-29 08:52
fake'i o Grodnie zdementowane! ~BeWu 6 2022-06-29 01:23
wydmuszka bez majątku? - link ~BeWu 10 2022-06-28 21:40
ZARAZ DOLNE WIDŁY ! RATUJ SIĘ KTO MOŻE ! ~RATUNKU 3 2022-06-28 20:34
wygooglujcie sobie siedzibę BeeIn na street view :) ~Prawilny 10 2022-06-28 20:28
Business Insider: Brakuje pomp ciepła! ~bankrut 10 2022-06-28 19:30
Zeneris tez wchodzi w pomy ciepla. Podobna sytuacja do BEEIN ~ZEN 17 2022-06-28 18:34
FERRO robi pompy ciepła ! ~Mike 3 2022-06-28 17:47
[x]
BEEIN -14,80% 8,35 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.