|
BeeIN zatrudnia 3 osoby ? Bezpieczna spółka w obliczu presji płacowej
|
~Prawilny
|
7
|
2022-07-06 07:14
|
|
Nie tak zle tylko -10%. Lepiej od KGHM. Gratulacje. Tak trzymac.
|
~Pompa
|
2
|
2022-07-05 15:58
|
|
Jutro
|
~Operator
|
4
|
2022-07-05 14:55
|
|
Czy to już koniec hossy na pompach ciepła? Oby nie skonczyły tak jak OZE
|
~Pompa
|
6
|
2022-07-05 14:48
|
|
Korekta - BeeIn c/z 18, Grodno 6. Zysk 1,4 vs 43,4 mln zł
|
~Walker
|
32
|
2022-07-05 08:53
|
|
Pump & Dump. Obroty zamarły, BEE wraca na 10 zł. Cóż począć ...
|
~Prawilny
|
16
|
2022-07-04 17:26
|
|
Longterm i mały szczegół
|
obserwator82
|
5
|
2022-07-04 15:06
|
|
Mam nadzieje
|
~Operator
|
4
|
2022-07-04 09:12
|
|
Dotacje na ocieplenie budynku 2022. Nawet do 100%. Tylko Termoexpert.
|
~Expert
|
9
|
2022-07-02 14:29
|
|
CZYTAĆ MIĘDZY WIERSZAMI
|
~piszpanjan
|
1
|
2022-07-02 13:59
|
|
Polecam ten film dla dawców: Czyż nie dobija się koni? Klasyka gieldowa
|
~Pompa_ciepła
|
1
|
2022-07-01 19:35
|
|
Niedlugo na NC wejdzie następna spółka oferująca pompy ciepła
|
~Pompa_ciepła
|
1
|
2022-07-01 13:09
|
|
towary 3758000 zł
|
~basegorkragdob
|
1
|
2022-07-01 10:32
|
|
jeślli nikt nie sprzedaje trzeba zacząć kupować
|
~jw
|
4
|
2022-07-01 10:13
|
|
Czy ja dobrze widzę, że tu FF tylko 0,74%?
|
~hominid
|
3
|
2022-06-30 17:59
|
|
Teraz pora na Termoexpert.
|
~Expert
|
6
|
2022-06-30 09:55
|
|
Mamy dopiero 10 % wzrostu od ceny emisyjnej :)))
|
~EM
|
18
|
2022-06-29 15:05
|
|
SPRSUN Select - zapamiętaj ten brand, zrobi cie bogatym???
|
~Edek
|
1
|
2022-06-29 14:58
|
|
BERGHOLING JESZCZE NIE NAPOMPOWANY
|
~OKAZJA
|
1
|
2022-06-29 13:16
|
|
FERRO zaczyna się ?
|
~Mike
|
2
|
2022-06-29 11:58
|
|
Pompy ciepła nowym hitem na GPW. Kursy branżowych spółek mocno rosną
|
~zoom
|
5
|
2022-06-29 10:57
|
|
Widzieliście EUROHOLD zysk +2900% !!
|
~jw
|
1
|
2022-06-29 09:37
|
|
Link
|
~obserwator
|
1
|
2022-06-29 08:52
|
|
fake'i o Grodnie zdementowane!
|
~BeWu
|
6
|
2022-06-29 01:23
|
|
wydmuszka bez majątku? - link
|
~BeWu
|
10
|
2022-06-28 21:40
|
|
ZARAZ DOLNE WIDŁY ! RATUJ SIĘ KTO MOŻE !
|
~RATUNKU
|
3
|
2022-06-28 20:34
|
|
wygooglujcie sobie siedzibę BeeIn na street view :)
|
~Prawilny
|
10
|
2022-06-28 20:28
|
|
Business Insider: Brakuje pomp ciepła!
|
~bankrut
|
10
|
2022-06-28 19:30
|
|
Zeneris tez wchodzi w pomy ciepla. Podobna sytuacja do BEEIN
|
~ZEN
|
17
|
2022-06-28 18:34
|
|
FERRO robi pompy ciepła !
|
~Mike
|
3
|
2022-06-28 17:47
|