|
Jeśli nie ujawni się nowy akcjonariusz....
|
~BBI
|
2
|
2021-12-24 13:20
|
|
Kiedy ruszy skup?
|
~BBI
|
7
|
2021-12-24 10:12
|
|
W poniedziałek czeka na was rozczarowanie:)
|
~BBI
|
28
|
2021-12-24 10:11
|
|
Info o zamianie kina Wars ma kilka dni, a kurs stoi w miejscu?
|
~BBI
|
3
|
2021-12-24 10:07
|
|
90% AKCJI JEST JUŻ ZAPARKOWANYCH
|
~SAPER
|
2
|
2021-12-24 08:54
|
|
Dlaczego zarząd zamierza kupić ok. 600 k akcji?
|
~BBI
|
12
|
2021-12-24 08:08
|
|
Średni kurs prawdę ci powie:). Kurs spada niezmiennie:)
|
~BBI
|
38
|
2021-12-24 08:06
|
|
Członkowie zarządu kupili prawie 3% akcji
|
~BBI
|
4
|
2021-12-24 08:05
|
|
Wolumen obrotów od scalenia: 4 449 849 akcji, skup: 1412 akcji
|
~BBI
|
4
|
2021-12-24 08:03
|
|
Nie czytajcie bzdur BBI pisal ze do zamiany dzialki
|
~Rex
|
3
|
2021-12-23 23:50
|
|
dzialalnosc trola @ss 46.204.19
|
~BBDrUP
|
5
|
2021-12-23 22:20
|
|
Skad wzieli 14 mln na pasaz simonsa? o pożyczce
|
~Rex
|
2
|
2021-12-23 22:01
|
|
BBI jest juz nie jest właścicielem kina Wars
|
~Rex
|
1
|
2021-12-23 21:25
|
|
Dywidenda, czyli fatamorgana:)
|
~BBI
|
17
|
2021-12-23 19:04
|
|
Inwestorzy nie wierzą w dywidendę... jakąkolwiek.:)
|
~BBI
|
13
|
2021-12-23 18:59
|
|
14 tydzień spadków za nami. I nie ostatni:)
|
~BBI
|
9
|
2021-12-23 18:52
|
|
Wszystko idzie w gorę, a BBI ciagle spada
|
~BBI
|
4
|
2021-12-23 18:48
|
|
Dlaczego tandeciarze bredzą o dywidendzie?
|
~BBI
|
3
|
2021-12-23 15:42
|
|
Wolumen obrotów od scalenia: 5 120 194 akcje, skup: 1412 akcji
|
~BBI
|
4
|
2021-12-23 15:40
|
|
Obligacje wykluczają dywidendę:) Wrogie przejęcie jest możłiwe.:)
|
~BBI
|
6
|
2021-12-23 14:29
|
|
Dziś następne pakietówki po 6,82 zł
|
~Myślący
|
6
|
2021-12-23 10:23
|
|
Wolumen obrotów od scalenia: 4 374 198 akcji, skup: 1412 akcji
|
~BBI
|
3
|
2021-12-22 17:07
|
|
Wolumen obrotów od scalenia: 4 443 381 akcji, skup: 1412 akcji
|
~BBI
|
6
|
2021-12-22 17:06
|
|
Do konca roku jeszcze kilka pakietowek
|
~Renia
|
2
|
2021-12-22 17:05
|
|
Jesteśmy w trendzie spadkowym od sześciu miesięcy:)
|
~BBI
|
6
|
2021-12-22 15:59
|
|
Dlaczego tandeciarze uzywaja mojego nicka?:)
|
~BBI
|
7
|
2021-12-22 15:00
|
|
Trol WAS STRASZY wyrzucajac 1 szt ZAWSZE na niższym piziomie
|
~RAKIETA
|
1
|
2021-12-21 22:26
|
|
Akcja ewakuacja. Dobrze wam radzę, koledzy!
|
~BBI
|
2
|
2021-12-21 22:21
|
|
Dlaczego nikt nie odda akcji po 5-6 zł w rzekomym wezwaniu
|
~krzywamordamoravera
|
5
|
2021-12-21 22:14
|
|
Pakietówka= trola @BBI 78.10.206 na 3kg......
|
~xCORE
|
2
|
2021-12-21 22:14
|