Forum giełdowe spółki AUTO PARTNER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Solidny stabilny wzrost poparty dużym wolumenem ~Lipo 2 2026-06-22 09:22
chyba juz czas na KOREKTĘ ? ~korekta 1 2026-06-19 12:11
Papier pod kontrolą na koniec sesji ~Lipo 35 2026-06-17 09:03
Kto wyrzucił we wtorek rano o godz. 9.00 akcje po ...24.10 ? ~obserwator 1 2026-06-16 14:01
Auto Partner wygląda coraz lepiej ~Michał 5 2026-06-10 08:54
niżej .... ~obserwator 6 2026-06-09 14:53
DYWIDENDA na nas czeka ... ~obserwator 2 2026-06-09 09:33
1638 kto się bawi ? ~Wars 1 2026-06-02 09:26
i tradycyjnie po wzroście czeka nas ...KOREKTA ! ~obserwator 4 2026-06-01 09:29
..i co dalej ? ~obserwator 2 2026-05-20 07:48
od 25,35 to pewnie czeka nas ... ~obserwator 3 2026-05-19 15:55
Chyba jakiś grubas wchodzi ~Lipo 9 2026-05-19 12:00
I przed nami ...KOREKTA ! ~obserwator 7 2026-05-19 11:56
I co dalej ? ~obserwator 10 2026-05-15 16:23
rekomendacja mbanku ~zgaga 4 2026-05-14 16:55
Nareszcie jest korekta i możecie... tanio DOKUPIĆ !!! ~obserwator 5 2026-05-12 16:50
Jaka jest docelowa cena autopartner w ciągu roku?Obstawiamy ~Yaro 11 2026-05-11 08:13
+15,63% rok do roku ~Adrian 7 2026-05-08 17:57
Po takim wzroście jak dzisiaj pewnie czeka nas KOREKTA !? ~obserwator 5 2026-05-07 13:59
wyjątkowo wysoko 23.45 PLN ~obserwator 7 2026-05-06 13:32
Rekomenduję kupuj! To jasne! ~bcn 4 2026-05-04 21:03
Czy możliwa jest korekta do ...20,00 PLN ? ~obserwator 4 2026-04-30 16:22
Reko ~Artek 6 2026-04-28 14:20
i .... KOREKTA ! ? ~obserwator 2 2026-04-22 16:49
I co dalej ... ~obserwator 2 2026-04-22 12:42
Ciekawe jaki bedzie II kwartał ? ~inwerstor 2 2026-04-19 20:55
Dobre wyniki - to wyglada zupełnie ok ~ibo 2 2026-04-17 16:36
22.95 PLN ~obserwator 1 2026-04-17 12:24
22.45 i przed nami KOREKTA ! ~obserwator 1 2026-04-16 15:58
Powrót ~Bubka 2 2026-04-16 14:48
[x]
AUTOPARTN 0,00% 25,70 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.