Forum giełdowe spółki ASBIS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
kupiłem Dino i Asbis zobaczymy który lepszy ~Dexter 2 2026-06-26 10:30
czy urwie 90? do otwarta droga na 60 ~Dexter 1 2026-06-26 10:30
133 ~Bond 2 2026-06-26 10:24
paskudnie urwało, czy można jakoś szorować balona ~Dexter 3 2026-06-26 10:15
Obrót ~Łukasz 5 2026-06-26 10:14
Co kupić? ~PanAndrzej 22 2026-06-26 09:56
Skoro z zarzadu kupują akcje to będą wzrosty niektórzy wróżą ze 300zl b ~Nastek 4 2026-06-26 09:37
słuchajcie pana andrzeja ~jarek 3 2026-06-26 09:35
Ceny pamięci dysków w czerwcu dalej pyndzą ~Elczapo 14 2026-06-26 08:56
prędzej Dino będzie po 100 Ziko niż asbis po 200 ~Dexter 3 2026-06-26 06:44
I znów oddali akcję tanio. A tu proszę ~Bond 7 2026-06-25 23:33
Apple ceny w górę ~Mikesz 3 2026-06-25 23:32
IBM wprowadzi nowość na rynku chipów... ~PanAndrzej 1 2026-06-25 22:37
Silna spolka fundamenty mocne to nie jest warzywniak ~Ttt 1 2026-06-25 22:18
prędzej Dino zrobi 100% niż asbis. zakład? ~Dexter 4 2026-06-25 20:16
Analiza dzisiejszej sesji ~Jatonieon 7 2026-06-25 16:08
do ilu obstawianie korektę? ~Dexter 12 2026-06-25 15:35
Dobrych co zaczęli przygodę z Asbisem ~QW 10 2026-06-25 14:43
Czekam na do wiosny ~Nastek 1 2026-06-25 14:43
To już 16 korekta od poziomu 30 ziko ~Elczapo 4 2026-06-25 14:21
A teraz ~QW 2 2026-06-25 14:19
Dexter lubisz KNF . ~Bond 2 2026-06-25 14:08
nie ma siły papierek, wszystko w cenie? ~Dexter 12 2026-06-25 14:08
Teraz chyba rozumiecie czemu po wynikach za maj gruby uwalił kurs ~PanAndrzej 4 2026-06-25 13:55
Moje wiewióry przekroczyły 40k ~Elczapo 3 2026-06-25 12:12
Japonia plus 4% czułem się zobowiązany ~Elczapo 7 2026-06-25 11:57
Wspaniałe wyniki Micro .....zielono będzie jutro ~PanAndrzej 4 2026-06-25 10:33
klasyka ~jarek 4 2026-06-25 09:46
Tu 100 złotych... ~władek 30 2026-06-25 09:36
Chciałem was przeprosić ~zielony_guzik 14 2026-06-25 06:48
[x]
ASBIS -1,79% 93,50 2026-06-26 10:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.