|
Ile jeszcze będziecie zbierać
|
~Miszcz
|
5
|
2026-06-25 18:10
|
|
Apis Co tu pisać komik tyle order oddać 5 lat bawi się
|
~Hillela
|
1
|
2026-06-25 16:02
|
|
Apis skad ma kasę UK. Nowe technologie
|
~Aram
|
6
|
2026-06-25 15:18
|
|
Odblokuje KNF te „spółkę?”
|
~Halo
|
7
|
2026-06-23 12:42
|
|
Jak Henio odkupi akcje??
|
~Hehe
|
1
|
2026-06-23 12:06
|
|
widzę wieloniku hillela vel aram vel..., że moderujesz to forum :-))))))
|
~Pytam
|
1
|
2026-06-20 19:16
|
|
Apis ale dzieciaki się bujają
|
~Hillela
|
6
|
2026-06-20 12:11
|
|
Tak jest
|
~zywaAI
|
3
|
2026-06-18 15:58
|
|
30 czerwca 2026 r. - sądny dzień!
|
zulusowaty
|
22
|
2026-06-17 21:56
|
|
Akcje po ponad 200 zł? Jest jeden warunek...
|
~23bit23DŻORDAN
|
20
|
2026-06-16 17:22
|
|
Apis dzieciaki uwaga
|
~Hillela
|
9
|
2026-06-15 11:23
|
|
Apis Koczy się
|
~Hillela
|
3
|
2026-06-14 15:09
|
|
nagon wielonikowy hillela vel aram vel... schował się w swojej norze
|
~Pytam
|
7
|
2026-06-08 08:09
|
|
Czy kupie dzis po 0.0145
|
~Difihuho
|
8
|
2026-06-04 15:52
|
|
Berkshire kupuje firmę budująca domy
|
~Miszcz
|
8
|
2026-06-02 19:53
|
|
Apis strata 40 tys.CAPITAL strata 187 tys
|
~Hillela
|
19
|
2026-06-01 10:53
|
|
Apis strata 40 tys Pure strata 7 mil
|
~Hillela
|
15
|
2026-06-01 10:52
|
|
Sieć powiązań wspólników Apis i spółek dookoła
|
~Tak_myślę
|
17
|
2026-06-01 10:51
|
|
Apis dzieciaki kupię po 0.011 dawać
|
~Hillela
|
16
|
2026-05-31 12:57
|
|
Wyrocznia Giełdy Buffett powi. za mało ryzyka , inwestycje zatrzymane
|
~Hillela
|
8
|
2026-05-30 16:36
|
|
Apis gospodarka zaczyna słabnąć bezrobocie 6.1
|
~Hillela
|
4
|
2026-05-26 18:52
|
|
Cicha akumulacja przed WZA – czy szykuje się przejęcie?
|
zulusowaty
|
8
|
2026-05-26 18:33
|
|
Apis czyżby bimber stanial czy wymi.
|
~Hillela
|
1
|
2026-05-24 11:42
|
|
Apis zły odczyt to robią zam. Odwrócenie okazji
|
~Hillela
|
3
|
2026-05-24 10:38
|
|
Kiedy ODKUPI akcje
|
~abc
|
9
|
2026-05-24 10:16
|
|
Apis WIG 20 gdzie nasz poprowadzi na pustynię
|
~Hillela
|
17
|
2026-05-24 10:15
|
|
Apis najsłabszy odczyt od pięciu lat wali się gos.
|
~Hillela
|
6
|
2026-05-23 19:58
|
|
Ciekawe czy kupimy po 0.001
|
~Difihuho
|
7
|
2026-05-23 08:33
|
|
0.016 wyzbierane
|
~Difihuho
|
22
|
2026-05-22 11:20
|
|
Apis gdzie się podziało 1bl.200mld ktoś wie gdzie wyparowało
|
~Hillela
|
6
|
2026-05-22 06:47
|