Forum giełdowe spółki APIS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
czy jest tu ktokolwiek na jakimkolwiek + ? ~prawdaboli 5 2026-01-28 21:38
Apis Ncw Connect dziś już 280.05 jedziemy ~Hillela 1 2026-01-28 12:08
To już KONIEC? zulusowaty 9 2026-01-27 22:38
Apis Ncw Connect dziś już 277.05 jedziemy ETF podstawiają na zrost ~Hillela 1 2026-01-27 17:47
juz mozecie bankutowac ~krotochwil 6 2026-01-22 11:55
Apis zyskuje notowaniach trzymać gaci. ~Hillela 14 2026-01-21 17:54
Apis Nci connect dziś już 273 + ~Hillela 9 2026-01-19 05:19
Apis czy tu jest za cicho co się pod tym kryje ~Hillela 2 2026-01-16 17:01
Apis ~Rex 25 2026-01-15 20:18
Huston Huston mamy problem ~Armagiedon 16 2026-01-15 17:48
Apis Wyrocznia W.Buffett .100 lat dalszego inwestowania ~Hillela 1 2026-01-15 08:29
Apis NcwCnnect dziś 267.74 + jedziemy ~Hillela 2 2026-01-13 12:50
Apis Ncw Connect dziś + 261.3 ~Hillela 14 2026-01-12 17:42
Apis spada bo poparcie spada rzeczy samej ~Hillela 13 2026-01-02 18:52
Apis Warren Buffetta.Wyrocznia giełdy wywiady czytać ~Hillela 2 2026-01-02 11:03
Apis dzieciaki macie pozdrowienia od Prezesa dobrego gwiazdora ~Hillela 1 2025-12-24 12:08
0,0185 nowy "szczyt" ~mefistofeles 9 2025-12-17 16:33
Apis Prezes zacznie zmieniać bieg ktoś skosiła tanie ~Hillela 8 2025-12-11 03:23
To sie Smalska obudzila ~Difihuho 13 2025-12-10 18:31
Grudzien bedzie apisa ~difihuho 37 2025-12-08 17:57
Jak długo ten nagon wielonikowy hillela, isa, mający, xil, aram... ~Pytam 7 2025-12-03 18:08
Do koszyczka grosik wrzuć ~abc 13 2025-12-01 10:41
Apis Prezes już jest raport ~Hillela 10 2025-11-20 18:38
Apis Bimbrownik dlaczego nie sprzedajesz swoich akcji ~Hillela 2 2025-11-15 11:16
Apis Henia robi kocioł bimbrownik nie sprzedaje dlaczego ~Hillela 7 2025-11-14 22:52
Apis bimbrownik sprzedaj swoje akcje ~Hillela 1 2025-11-13 12:17
Apis straszyli co dalej robimy ~Hillela 8 2025-11-11 21:26
Nadzwyczajne zgromadzenie jest już możliwe ~Silver 17 2025-11-02 11:00
Dziś ładnie zeszło 600 szt ~Gamoń 2 2025-10-29 19:09
Zluzowaty Ty jeszcze jesteś na tej Spółce ? ~Kielich 2 2025-10-29 17:02
[x]
APIS 6,67% 0,02 2026-06-02 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.