|
Apis jak Bruksela psy wprowadza 27 roku ETD2 to bieda zawita
|
~Hillela
|
10
|
2026-03-18 15:48
|
|
Osszuści z Biłgoraja jeszcze nie siedzą?
|
~Ok
|
5
|
2026-03-18 15:47
|
|
Apis Podolski się zachowa normalnie tylko sędzia gam.nie zobaczył
|
~Hillela
|
2
|
2026-03-18 13:39
|
|
Apis każdy kredyt zachodu to na brugu więcej bezrobocie takie fakty
|
~Hillela
|
7
|
2026-03-17 22:43
|
|
Apis Dlaczego uni europejskiej coraz gorzej się żyje
|
~Aram
|
5
|
2026-03-17 17:55
|
|
Apis jest pytanie dlaczego część zakładów by padała zbro.
|
~Hillela
|
8
|
2026-03-15 06:51
|
|
Apis Batory veto dobrze czy każdy wie kasa na naszym rynku to inflacja
|
~Hillela
|
7
|
2026-03-13 19:13
|
|
Co trzeba miec w glowie...
|
~Difihuho
|
9
|
2026-03-12 20:32
|
|
Apis Ncw Connect dziś już 287.05 jedziemy ETF podstawiają kosmos
|
~Hillela
|
17
|
2026-03-09 01:35
|
|
Apis Ncw Connect dziś już 287.05 jedziemy ETF podstawiają kosmos
|
~Hillela
|
6
|
2026-03-08 08:31
|
|
Apis Ncw Connect dziś już 280.80 jedziemy ETF podst na zrost jedziemy
|
~Hillela
|
11
|
2026-03-06 08:47
|
|
Ladnie akumulowane akcje
|
~Difihuho
|
7
|
2026-03-05 23:23
|
|
Apis Ncw Connect dziś .05 jedziemy ETF podstawiają kosmos
|
~Hillela
|
2
|
2026-03-05 13:31
|
|
Apis Pociąg jedzie i powoli zbiera pasażerów
|
~Hillela
|
16
|
2026-03-04 17:55
|
|
wielonikowy nagon hillela dzisiaj mocno wszedł do gry :-)))))))))))))))
|
~Pytam
|
2
|
2026-03-03 16:41
|
|
Apis czekamy na 0.015 tam kupię dzieciaki
|
~Hillela
|
15
|
2026-03-02 07:42
|
|
Zulusowaty, obstawiam 20groszy w 3 miesiące
|
~Hehehe
|
15
|
2026-03-01 20:28
|
|
Apis NCindex już 282.7800 kosmos wali
|
~Hillela
|
12
|
2026-02-27 17:10
|
|
Wakacje we Wronkach
|
~Sędzia
|
6
|
2026-02-26 08:50
|
|
bardzo ważne
|
~vov
|
7
|
2026-02-25 06:05
|
|
Apis ale bimbrownik zebrał akcje na lizaka starczy
|
~Hillela
|
2
|
2026-02-24 17:53
|
|
Aby tak dalej
|
~Optymista
|
25
|
2026-02-24 08:02
|
|
Apis. 220 baniek do wygrania kto wchodzi do pociągu
|
~Hillela
|
74
|
2026-02-24 08:01
|
|
Apis gdzie masz 20 gr łudź podwodna haha
|
~Hillela
|
2
|
2026-02-24 07:58
|
|
Fajnie zebrane akcje
|
~Difihuho
|
9
|
2026-02-24 07:57
|
|
Wystarczy zadzwonic do Henia
|
~Difihuho
|
4
|
2026-02-23 17:39
|
|
Apis masz 20 gr misi kolorowy ubot
|
~Hillela
|
1
|
2026-02-23 16:42
|
|
12 groszy tylko nie płacz prosze
|
~Kazik
|
20
|
2026-02-23 08:48
|
|
Apis Freemium model g.Dewloperow
|
~Hillela
|
10
|
2026-02-23 08:14
|
|
Pytam a gdzie komentarz
|
~Difihuho
|
23
|
2026-02-22 18:52
|