Forum giełdowe spółki APIS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Apis co tam Gumiś porabia cud malina ~Hillela 6 2023-03-31 10:37
A czemu nie kupujecie perły ? ja kupowałem po 30 gr a wy po 2 gr nie - ~Gamoń 10 2023-03-31 09:19
Pakiecik ~Ciekawy 25 2023-03-30 17:26
APIS -ALERT I FIXY ~dowidzenia 8 2023-03-30 13:52
Heniek kolejny raz nie zawiódł ~Trup 2 2023-03-30 09:43
Kto mi jutro sprzeda pod 0.024 ~Lutawhujdobrzewhuj 10 2023-03-30 08:43
Spółki naw Connect na fixingach ~Akcjonariusz 1 2023-03-30 01:29
To do końca tygodnia zobaczymy 0.01zl ~TP 3 2023-03-29 21:10
Smieciu link do informacji o Karaibach i fixah raz !!! Albo wyjazd ~Lutawhujdobrzewhuj 3 2023-03-29 20:43
Henio leci na karaiby a apis na fixy ~Środa 11 2023-03-29 18:33
A kiedy Apis ---KNF link ~Dziad 4 2023-03-29 18:14
Zapomniałeś parowo ze ja tu przejmuje stery dawaj linki ~Lutawhujdobrzewhuj 4 2023-03-29 13:53
Kolega hilera chyba musi ponieść konsekwencje ~LUTA 5 2023-03-29 12:42
ruszamy ~leo 3 2023-03-29 11:21
Apis Gumiś pobutka ~Hillela 5 2023-03-29 10:59
co nalezy zrobic ~AMANT 4 2023-03-28 20:16
Apis co za piękna gra czekam dzieciaki na 2 gr ~Hillela 5 2023-03-28 18:09
Apis ale Gumiś leje wodę z wiadra to dzieciak ~Hillela 1 2023-03-28 16:56
Serio ~Ciekawy 4 2023-03-28 15:24
A KNF dalej ślepy na machloje ~Dziad 5 2023-03-28 15:16
Apis Gumiś co znowu się nachylał po kielicha ~Hillela 6 2023-03-28 14:29
Pokojowo z Gumisiem to jakz Putinem, Silver ! czas brać to w swoje ręce ~Gamoń 7 2023-03-28 11:35
Apis już gracze wiedzą że gumiś to numer 1 na Apisie ~Xxx 5 2023-03-28 11:08
Jaki kierunek? ~Stanislaw 14 2023-03-28 09:54
Apis dzieciaki jeszcze śpią to można do Gumisia pisać ~Hillela 5 2023-03-28 09:12
Hillusia czy jutro Gumiś da radę podciągnąć na 5 gr ? ~Gamoń 3 2023-03-27 22:44
Apis Gumiś trochę dał na dole kupić dzieciaki zebrali ~Hillela 4 2023-03-27 20:04
Free float 94% ~123 4 2023-03-27 19:23
Heniosław miał wszystkich gdzieś ~Zero 2 2023-03-27 19:13
Mamy odwrócony RGR ~Cuda 8 2023-03-27 17:20
[x]
APIS 6,67% 0,02 2026-06-02 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.