Forum giełdowe spółki APIS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Apis gumiś rozdaje karty i jedzie dalej ~Hillela 5 2023-03-27 15:36
Nic nie lata i nie przeceniają tego forum ~Gumiś 7 2023-03-27 14:41
Apis w ciąż kusi graczy to na kryzys GPW okazja ~Hillela 9 2023-03-27 12:07
Hitlera przestan spamować bez ciebie szybciej urosnie ~Lutawhujdobrzewhuj 4 2023-03-27 10:20
Czy dobrze widzę hillela, że ff to ponad 86% ~NagonHillela 5 2023-03-27 08:25
Apis powoli jak Żółwik jedziemy ~Hillela 5 2023-03-27 08:24
Apis żarty się kończą powoli ~Hillela 8 2023-03-26 18:47
BRAĆ SZMACIARZE PKC DŁUGO CZEKAĆ NIE BĘDĘ 1111 ~wieciedobrzekto 9 2023-03-25 21:31
To jest Spółka milionerów , o 14,23 w piątek zaczęli weekend ~Gamoń 9 2023-03-25 20:15
Apis nasi grali jak dzieciaczki. Na wsi 1-3 Wstyd ~Hillela 4 2023-03-25 19:53
Dywidenda w tym roku? ~Gumiś 4 2023-03-25 09:57
jak tam moredczki nie ~bankrutka 5 2023-03-24 21:39
Czy dobrze lata na pewno?? ~Gumiś 5 2023-03-24 15:36
Apis gdzie są ci co chcieli 1 gr oddawać czemu nie walicie ~Hillela 4 2023-03-24 11:32
Apis ciąż w grze cena kusi graczy GPW ~Hillela 1 2023-03-24 11:08
Kolarzu najpierw muszą być obroty żebyś te swoje akcje sprzedal ~Lutawhujdobrzewhuj 1 2023-03-24 10:54
Jakiś sposobny akcjonariusz ,poustawiał sobie zlecenia i wrzucił ~Gamoń 2 2023-03-24 09:53
CO WY TU SZMACIARZE ODWALACIE DAWAĆ NA GÓRNE WIDŁY !!!! ~wieciedobrzekto 4 2023-03-24 09:33
Moderator albo ten smiec daje linki do konkretów albo usunac ~Lutawhujdobrzewhuj 2 2023-03-24 09:17
Apis gumiś przestań ciągnąć karty to nie pokier ~Hillela 1 2023-03-24 09:08
Lista manipulantów nadal aktualna nikogo nie pominę w zgloszeniu ~Lutawhujdobrzewhuj 1 2023-03-24 08:57
Mała korekta i kurs się obronił czekamy na kolejne udane sesje ~Lutawhujdobrzewhuj 2 2023-03-24 08:55
Apis Gumiś co dziś będzie jedziemy ~Hillela 2 2023-03-24 08:23
Apis najtańsze akcje na GPW kosmos się szykuje ~Hillela 17 2023-03-24 08:03
ZA TYDZIEŃ FIXY UBIERAJA OSTATNICH ~Knf 19 2023-03-24 07:36
Za tydzień segmentacja wielonikowi naganiacze ~Antynaganiacz 7 2023-03-24 07:15
kiedy 1 grosz lub nieco wiecej ~bankrutka 7 2023-03-23 20:42
Apis za duże nie będzie w wpisów bo zbieramy ~Hillela 1 2023-03-23 18:35
Apis Gumiś co za picie ~Hillela 2 2023-03-23 18:30
Czekam na 12 groszy, tyle mi wystarczy :) ~Daser 6 2023-03-23 16:35
[x]
APIS 6,67% 0,02 2026-06-02 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.