Forum giełdowe spółki APIS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
czy ktoś mi powie o co chodzi? ~newerlook 6 2023-04-05 08:05
Czy taki Henio, czy taki Hillela się nie boi? ~Bajden 1 2023-04-05 07:34
hillela? ~Pytam 22 2023-04-05 07:08
Kto ma 2 miliony apisu kupi , sobie Porsche i wybuduje dom . ~Gamoń 25 2023-04-05 00:31
Bajeczny obrót dzisiaj mieliśmy ~Optymistycznie 10 2023-04-04 23:40
Biedna Apisina 1 tys obrotu , nie wystawiać akcji to ten na1zł podbię ~Gamoń 2 2023-04-04 13:56
Dawaj o 1 gr ~Wpissdu 5 2023-04-04 13:42
Łobuziak z tego Henia , po Wielkanocy trzeba mu powiedzieć sprawdzam . ~Gamoń 3 2023-04-04 10:20
Apis idzie do więzienia od poniedziałku ~Knf 7 2023-04-04 06:57
Będzie dobrze!!!!! ~Szeregowy 3 2023-04-04 05:28
Zostawić w spokoju ~Optymista 6 2023-04-04 00:29
A jest gdzieś jakaś informacja o tych fixach? ~Bajden 5 2023-04-03 16:52
Nie dali po 2 gr ~Wpissdu 2 2023-04-03 16:51
Apis dziś panie Gumisie będzie ząbkowanie ~Hillela 6 2023-04-03 12:31
Wytłumaczy ktoś? ~Bajden 4 2023-04-03 10:56
Apis GPW robi sobie jaja ~Hillela 3 2023-04-03 09:39
Teraz to będzie wolna amerykanka ~Wpissdu 9 2023-04-03 07:50
W poniedziałek powinno już smakować po 4 gr , to i tak za darmo ~Gamoń 9 2023-04-02 19:08
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-04-02 18:27
Apis jaki plan Gumisia na poniedziałek ~Hillela 5 2023-04-02 11:47
Won wielonikowcu ~Perfidia 8 2023-04-02 10:30
Obudził się wielonikowiec hillela ~Antynaganiacz 3 2023-04-02 10:24
Apis kosmos ~Hillela 5 2023-04-01 17:19
Zaczyna pachnieć pieniędzmi wy smiecie też czujecie ? ~Lutawhujdobrzewhuj 3 2023-03-31 20:13
Zyczenia dla starego capa ~john 12 2023-03-31 16:26
Coś rusza ? ~Kevin 9 2023-03-31 15:23
Apis CBR 3 transza na Gumisia ~Hillela 2 2023-03-31 15:22
Obroty ~Ciekawy 9 2023-03-31 15:10
Nie chcieli po 2.xx zara będą brac wyzej ~Luta 1 2023-03-31 12:09
kupta Papiera ~kuptaBOchceta 8 2023-03-31 11:31
[x]
APIS 6,67% 0,02 2026-06-02 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.