Forum giełdowe spółki 4MASS SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czerwony syf codziennie.... ~Piramida 4 2021-12-14 10:04
Na CDR na wybicie czekali 16lat ~andrasKutafons 4 2021-12-14 09:45
Eye i konkret wpadli pod pociag ~Ciemna_4massa 27 2021-12-14 08:32
Spokojnie niebawem potężne odbicie ~miki 11 2021-12-14 08:27
Kto pisze posty o realizacji zysków na poziomie 39 gr niech odpowie na.. ~miki 72 2021-12-13 22:47
GOVENE brałem po 2 gr ~Masło 2 2021-12-13 21:33
Lakiery do paznokci Dziewczyny z Dubaju ~miki 14 2021-12-13 20:23
Harper zaczyna swój rajd, bo do wyników już niewiele czasu ~Waldek 2 2021-12-13 17:17
Jest wybicie ~pierdynagonskie 2 2021-12-13 15:23
Syf i jeszcze raz syf!!! ~Tylkododruk 2 2021-12-13 14:04
Dzień bez minusa dzień stracony ~Pablo 1 2021-12-13 09:59
Clersa dostępna w Kongo ! ~Sss 2 2021-12-12 12:10
rterter erterter ~erer 1 2021-12-12 03:14
GAlVO I MERA ~Pamiętliwy 1 2021-12-11 19:56
Czujecie ten zapach hajsu??Jadziem z tym dalij ~BedzieRakieta 1 2021-12-11 19:25
Pomocna cząsteczka nie tylko w walce z COVID ~Jan 1 2021-12-10 17:58
Nowy zarząd skupuje? ~Spostrzegawczy 2 2021-12-10 15:50
jutro otwarcie ponad 1 zł ~tata 10 2021-12-10 14:49
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum 9 grudnia miało być potężne odbicie ... a był potężny zjazd leszcznaperonie 2 2021-12-10 14:43
Dyżurni złodzieje spadziowe podbijają pierdy. ~Maniutek 1 2021-12-10 14:08
Wiać nad 35 i czekać na zejście technik-at 15 2021-12-10 14:06
2 zł do piatku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~jacek 7 2021-12-10 14:04
Kasa na święta potrzebna Groszołapy już realizują zyski ~BrakWiaryCzy 4 2021-12-10 14:03
Dobry czas odkupić puki tanio zamek 40 gr ~Olo 2 2021-12-10 14:02
Groszolapy wstrzymajcie się zaraz korba nie ~CzymacWalorJeszcze 2 2021-12-10 12:52
TKO +1.05% Jadzie to musi odrobić w koncu ~JuzCzas 9 2021-12-10 12:42
Harper zawrotka na średniej 50tce i Bolingerze, a do wyników kilka sesji ~RED 1 2021-12-10 09:26
dgdsgd ~gsdggs 1 2021-12-10 08:15
Nowe lakiery żelowe na As drogas ~Bolszewik 4 2021-12-09 17:53
Kolejne lipne info- mamy pijawki na pokładzie ~xxx 6 2021-12-09 13:39
[x]
4MASS 0,83% 4,84 2026-06-24 14:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.