Forum giełdowe spółki 4MASS SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dlaczego tak tutaj jest czemu służy to forum?? ~Cyp123 4 2021-12-16 15:14
Espi ~Bolszewik 12 2021-12-16 14:45
Trolle zostały strollowane ~BenjaminBlimsien 4 2021-12-16 14:43
Cisza? ~Bob 2 2021-12-16 14:11
Szybko przesiadka na Edison. Pociąg zaraz odjeżdża. ~WatchDog 1 2021-12-16 14:08
Już czas na 100% podbitkę, a potem wiadomo zjazd do bazy ~Nioh 1 2021-12-16 13:08
kto to kupuje? 25 gr wyemitowane po 10 gr ~Jasiek 7 2021-12-16 13:07
Wstępna analiza kursu 4mass, odwrót trendu plus akt popyt ~HoseMorales 5 2021-12-16 11:46
Czytać walor w południe lubią zrobić korbe jeszcze nie ~JaCzekamJeszcze 1 2021-12-16 10:34
afafs ~sfffas 1 2021-12-16 09:24
No. 10 grono please. ~tiktoker_spermopij 1 2021-12-16 09:07
Czujecie ten zapach hajsu?Wszystko leci a nasza Perła bryluje ~JadziemZtym 4 2021-12-15 15:10
Dobra walić to, jedziemy up up ! ~Puhateq 12 2021-12-15 11:32
Rank Progress 363 282 000 zadluzenia_ ~thc 6 2021-12-15 09:01
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Które to już ESPI o sypaniu akcjami? Piętnaste? Czy dwudzieste? leszcznaperonie 2 2021-12-15 08:20
MAMY NOWEGO GRUBASA NA POKLADZID ~Marysia 7 2021-12-14 17:55
- okolice 0,14zł .. czy jak to ma być ... ~ileo 1 2021-12-14 17:50
Hahahahah LUTEK sprzedał cyprom 20mln akcji po 25 groszy ~jw 3 2021-12-14 17:43
Lutek juz wie ze to szrot ~andrasKutafons 2 2021-12-14 17:33
No to złodziei spadziowych odcięło. Zapraszam do… ~Dziejopis 1 2021-12-14 17:30
teraz jest 2 Lutków ??????? ~Ludek 1 2021-12-14 17:30
Odkupie 5gr/akcja duże ilości. Ktoś chętny sprzedać? ~Rozsądny 1 2021-12-14 17:24
Ktoś kupił od Lutka 20 mln papieru ~TeyShin 1 2021-12-14 17:09
Zaraz spadziochy się zleca i będą ujadać ~Woitek 1 2021-12-14 17:08
Zwykł groszówka ~Asss 2 2021-12-14 16:12
Powrót akcjonariatu ~Robert 1 2021-12-14 16:07
FIRMA ROZWIJA SIĘ CIAGLE A KURS CIAGLE SPADA ~Wacław 5 2021-12-14 15:35
53% SKUTECZNOŚCI POTWIERDZAJĄ NOWE BADANIA SKUTECZNOŚCI MASECZEK ~miki 27 2021-12-14 15:16
Spokojnie zaraz korka muszą podbić święta idą oni tez kasy potrze ~BedzieRakieta 1 2021-12-14 14:41
Po 11 groszy można się zacząć zastanawiać ~Myśleć 7 2021-12-14 13:31
[x]
4MASS 0,42% 4,80 2026-06-23 16:45:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.