|
Kolejne premie i odprawy dla zarządu
|
~Oko
|
3
|
2021-12-09 12:42
|
|
Przyjaciele z LPP już ponad 9%
|
~Maniutek
|
6
|
2021-12-09 09:51
|
|
dfsdf
|
~sfdfds
|
1
|
2021-12-09 09:33
|
|
Ktoś zasysa jak tiktoker na dworcu.
|
~tiktokerSsaczPyty
|
1
|
2021-12-09 09:28
|
|
Zastanawiam sie jak to jest...
|
~andrasKutafons
|
1
|
2021-12-09 09:26
|
|
fgfg
|
~gfgdf
|
1
|
2021-12-09 09:14
|
Naganiacz w szale. Nie może obrażać zarejestrowanego użytkownika
|
leszcznaperonie
|
1
|
2021-12-09 08:20
|
Piosenka z filmu Titanic z dedykacją dla akcjonariuszy 4mass
|
leszcznaperonie
|
1
|
2021-12-09 08:12
|
|
do tiktokera będącego w spadziowym szale po ESPI.
|
~tiktokerSsaczPyty
|
1
|
2021-12-09 06:27
|
|
Fachowcy na pokładzie, przygotowują grunt do wejścia inwestora?
|
~Spostrzegawczy
|
6
|
2021-12-09 03:07
|
Wysoka aktywność nagonów oznacza jedno
|
leszcznaperonie
|
1
|
2021-12-09 00:45
|
|
CV nowych członków RN.
|
~Elegancko
|
7
|
2021-12-08 22:05
|
|
Jutro się nie otworzy
|
~Infestor
|
4
|
2021-12-08 20:45
|
|
Agnieszka Nowicka i Przemysław Kowalewski
|
~Www
|
15
|
2021-12-08 20:40
|
|
Nastają zlote czasy dla akcjonariuszy
|
~andrasKutafons
|
3
|
2021-12-08 19:55
|
|
Wszystko stracone
|
~andrasKutafons
|
1
|
2021-12-08 19:52
|
|
Widać bardzo im się spieszyło z ESPI
|
~Bolszewik
|
2
|
2021-12-08 19:01
|
|
ESPI petarda
|
~Infestor
|
1
|
2021-12-08 18:22
|
|
Rajd św. Mikołaja odwołany !!
|
~gracz
|
4
|
2021-12-08 17:29
|
|
To jutro dzida zawodowcy radzie będzie korba
|
~OjBedzieGrubo
|
1
|
2021-12-08 17:25
|
|
Kowalewski to wspólnik autoryzowanego doradcy 4mass
|
~InformatoR
|
4
|
2021-12-08 17:09
|
|
Po 16-tej korba?Ostatnia szansa na UP Up
|
~JadzimZtym
|
3
|
2021-12-08 16:01
|
|
Cierpliwość misie konczy ale czekam jeszcze godzine
|
~JadziemZtym
|
2
|
2021-12-08 14:03
|
|
dzisiaj NWZA ws. zmian statutu oraz powołania członków RN.
|
~JakObstawiacie
|
7
|
2021-12-08 13:17
|
|
zaraz wystrzał :)
|
~gracz
|
4
|
2021-12-08 13:14
|
|
Są już jakieś przecieki?
|
~CierpliwośćSie
|
2
|
2021-12-08 13:12
|
|
Sborrrooo!
|
~TikTokerSsaczPyt
|
1
|
2021-12-08 12:55
|
|
To trzeba być zdolnym
|
~Sruu
|
2
|
2021-12-08 10:58
|
|
Dadzą odkupić po 23 grosze?
|
~Stuart
|
1
|
2021-12-08 09:46
|
|
Jutro uchwały....
|
~Ubrani_wystomp
|
9
|
2021-12-08 03:01
|