Forum giełdowe spółki 4MASS SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kolejne premie i odprawy dla zarządu ~Oko 3 2021-12-09 12:42
Przyjaciele z LPP już ponad 9% ~Maniutek 6 2021-12-09 09:51
dfsdf ~sfdfds 1 2021-12-09 09:33
Ktoś zasysa jak tiktoker na dworcu. ~tiktokerSsaczPyty 1 2021-12-09 09:28
Zastanawiam sie jak to jest... ~andrasKutafons 1 2021-12-09 09:26
fgfg ~gfgdf 1 2021-12-09 09:14
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Naganiacz w szale. Nie może obrażać zarejestrowanego użytkownika leszcznaperonie 1 2021-12-09 08:20
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Piosenka z filmu Titanic z dedykacją dla akcjonariuszy 4mass leszcznaperonie 1 2021-12-09 08:12
do tiktokera będącego w spadziowym szale po ESPI. ~tiktokerSsaczPyty 1 2021-12-09 06:27
Fachowcy na pokładzie, przygotowują grunt do wejścia inwestora? ~Spostrzegawczy 6 2021-12-09 03:07
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Wysoka aktywność nagonów oznacza jedno leszcznaperonie 1 2021-12-09 00:45
CV nowych członków RN. ~Elegancko 7 2021-12-08 22:05
Jutro się nie otworzy ~Infestor 4 2021-12-08 20:45
Agnieszka Nowicka i Przemysław Kowalewski ~Www 15 2021-12-08 20:40
Nastają zlote czasy dla akcjonariuszy ~andrasKutafons 3 2021-12-08 19:55
Wszystko stracone ~andrasKutafons 1 2021-12-08 19:52
Widać bardzo im się spieszyło z ESPI ~Bolszewik 2 2021-12-08 19:01
ESPI petarda ~Infestor 1 2021-12-08 18:22
Rajd św. Mikołaja odwołany !! ~gracz 4 2021-12-08 17:29
To jutro dzida zawodowcy radzie będzie korba ~OjBedzieGrubo 1 2021-12-08 17:25
Kowalewski to wspólnik autoryzowanego doradcy 4mass ~InformatoR 4 2021-12-08 17:09
Po 16-tej korba?Ostatnia szansa na UP Up ~JadzimZtym 3 2021-12-08 16:01
Cierpliwość misie konczy ale czekam jeszcze godzine ~JadziemZtym 2 2021-12-08 14:03
dzisiaj NWZA ws. zmian statutu oraz powołania członków RN. ~JakObstawiacie 7 2021-12-08 13:17
zaraz wystrzał :) ~gracz 4 2021-12-08 13:14
Są już jakieś przecieki? ~CierpliwośćSie 2 2021-12-08 13:12
Sborrrooo! ~TikTokerSsaczPyt 1 2021-12-08 12:55
To trzeba być zdolnym ~Sruu 2 2021-12-08 10:58
Dadzą odkupić po 23 grosze? ~Stuart 1 2021-12-08 09:46
Jutro uchwały.... ~Ubrani_wystomp 9 2021-12-08 03:01
[x]
4MASS 0,83% 4,84 2026-06-24 15:53:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.