Wygrani i przegrani giełdowego przedpołudnia - 11.12.2015 r.
Od rana zapowiadało się, że piątek przy Książęcej będzie kolejnym dniem odreagowania. Tuż przed południem WIG20 gwałtownie spadł jednak pod kreskę i o godzinie 11:30 tracił 0,5%. Czytaj dalej
