Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Na rynku znajdziemy wiele instytucji pozabankowych oferujących pożyczki przez Internet bez zaświadczeń. Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń skierowane są do osób, które szybko potrzebują pieniędzy, lecz nie mogą przedstawić dokumentów potwierdzających zatrudnienie.

Instytucje pożyczkowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując im pożyczki przez Internet bez zaświadczeń. Co musimy zrobić, by otrzymać pożyczkę przez Internet bez zaświadczeń? Zazwyczaj wystarczy jedynie:

 • wypełnienie wniosku,
 • wybranie kwoty pożyczki i okresu spłaty,
 • uważne wypełnienie formularza (należy uzupełnić wszystkie pola).
Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń – jak je uzyskać? (YAY Foto)

Pożyczkę po spełnieniu określonych warunków możemy otrzymać w całości przez Internet już w ciągu 15 minut bez zbędnych zaświadczeń (decyzję o tym, jak został rozpatrzony nasz wniosek dostaniemy najpóźniej następnego dnia roboczego). Do największych zalet pożyczki przez Internet bez zaświadczeń zalicza się jej wysoka przyznawalność oraz fakt, że możemy ubiegać się o nią bez wychodzenia z domu.

Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń – obowiązki pożyczkobiorcy 

Osoba, która chce ubiegać się o pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach przez Internet powinna:

 • być w określonym wieku,
 • mieć dostęp do Internetu,
 • posiadać adres zameldowania i rachunek bankowy,
 • mieć aktywny numer telefonu.

Zazwyczaj takie pożyczki możemy otrzymać w całości przez Internet bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Nie jest to jednak regułą, gdyż niektórzy pożyczkodawcy wymagają także posiadania udokumentowanego dochodu.

W niektórych przypadkach warunkiem umożliwiającym nam otrzymanie pożyczki bez zaświadczeń przez Internet może być brak aktualnych zadłużeń i brak wpisów w takich bazach dłużników jak BIG, BIK, InfoMonitor, ERIF lub KRD. To, jakie dokładnie warunki musimy spełnić, by pożyczka bez zaświadczeń trafiła na nasze konto, znajdziemy na stronie konkretnego pożyczkodawcy.

Zobacz: Gdzie szukać kredytów na dowód bez zaświadczeń o dochodach?

Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń a dochód 

Aby otrzymać pożyczkę przez Internet bez zaświadczeń zazwyczaj nie musimy przedstawiać ani wyciągu z konta bankowego, ani otrzymanego od pracodawcy dokumentu potwierdzającego wysokość naszych zarobków. W większości przypadków wystarczy jedynie oświadczenie o tym, że pożyczkę, o którą właśnie wnioskujemy, będziemy mieli z czego spłacić. W zależności od konkretnego pożyczkodawcy akceptowanym przez firmę pozabankową dochodem może być:

 • umowa o pracę,
 • umowa zlecenie,
 • umowa o dzieło,
 • emerytura,
 • renta,
 • stypendium,
 • alimenty,
 • dochody z pracy dorywczej,
 • dochody uzyskiwane w wyniku prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń – koszty

Pożyczki internetowe bez zaświadczeń są wprawdzie łatwo dostępne, jednak ubiegając się o nie, powinniśmy sprawdzić z jakimi kosztami wiąże się pożyczka i ile ewentualnie będą kosztować nas opóźnienia w spłacie. Weźmy pod uwagę również to, że pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach przez Internet jest wyżej oprocentowana. Wszystkie opłaty związane z przyznaniem pożyczki stanowią dla pożyczkodawcy zabezpieczenie przed sytuacją w której nasze dochody mogą okazać się niewystarczające do tego, by wywiązać się ze spłaty zobowiązania

Pożyczka bez zaświadczeń przez Internet – to warto wiedzieć!

Pożyczkę bez zaświadczeń przez Internet oferują zazwyczaj instytucje pozabankowe, które udzielają ich całkowicie online. Co to oznacza w praktyce? To, że taka pożyczka nie tylko udzielana jest w całości przez Internet, lecz również nie wymaga od nas przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Formalności związane z ubieganiem się o pożyczkę bez zaświadczeń przez Internet zazwyczaj ograniczone są do niezbędnego minimum, dzięki czemu możemy otrzymać ją o wiele łatwiej i szybciej niż kredyt w banku.

Przeczytaj także:

Na czym polega oferta pożyczek ratalnych dla wielu osób Lekkiej Pożyczki?

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-03-20

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

2019-03-18

Kredyt konsolidacyjny - dla kogo jest i czy warto go brać?

Jakie są zasady zaciągania kredytu konsolidacyjnego? Dla kogo przeznaczona jest taka oferta i czy rzeczywiście jest to rozwiązanie rozsądne? 

2019-03-14

Jak wziąć kredyt na umowę o dzieło i umowę zlecenie?

Jak wziąć kredyt na umowę o dzieło i umowę zlecenie? Z jakimi dodatkowymi formalnościami się to wiąże?

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

Czy 500+ wpływa na zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa to właśnie możliwość spłaty kredytu, o który się wnioskuje - posiadanie odpowiednich ku temu warunków, czyli między innymi odpowiednich dochodów. Czy program "Rodzina 500 plus" wpływa w jakiś sposób na zdolność kredytową konkretnej osoby? W końcu są to dodatkowe fundusze, jakie w tej chwili otrzymuje dość dużo osób.

Kredyt na oświadczenie - gdzie i jak wziąć kredyt na oświadczenie?

Obecnie z kredytu na oświadczenie mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. To forma kredytu z najmniejszą ilością formalności do załatwienia. Kredytobiorca musi jedynie oświadczyć, jakie wpływy miesięczne uzyskuje – bez dodatkowych dokumentów od pracodawcy i instytucji podatkowych.

Pożyczka dla każdego – czy istnieje? Jak ją dostać?

Pożyczka dla każdego to oferta zobowiązania finansowego dostępna niemal dla każdego dorosłego pożyczkobiorcy. Oferty pożyczek dla wszystkich dotyczą zazwyczaj pożyczek typu chwilówki. To minimum formalności oraz niewielkie wymogi, które musi spełnić osoba zaciągająca pożyczkę.

Ikona informacji
poradniki