Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Pożyczka bez zaświadczeń to zobowiązanie finansowe pozbawione zbędnych formalności. Zaciągając pożyczki bez zaświadczeń, nie trzeba przedstawiać dokumentów, które potwierdzą aktualne zatrudnienie. Dzięki temu proces przyznawania pożyczek jest szybszy, a pieniądze mogą zostać przelane na konto po kilkunastu minutach.

Pożyczka bez zaświadczeń to zobowiązanie finansowe, dzięki któremu w kilka chwil zdobędziesz dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Obecnie pożyczki bez zaświadczeń oferuje spora grupa pożyczkodawców, jak wybrać najlepszą z nich?

Pożyczki bez zaświadczeń – jak je uzyskać? Co je charakteryzuje? (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Zobacz: Co cechuje szybkie pożyczki online SMS365?

Pożyczka bez zaświadczeń – co warto wiedzieć przed zaciągnięciem

Pożyczka bez zaświadczeń może być udzielana jedynie przez pozabankowe instytucje finansowe, ponieważ ze względu na prawne regulacje, wszystkie polskie banki wymagają przedstawienia zaświadczeń przez pożyczkobiorcę przed podpisaniem umowy o pożyczkę. Dlatego osoba, która rozgląda się za dobrą ofertą pożyczki bez zaświadczeń, powinna skupić swoją uwagę na pozabankowych pożyczkodawcach, udzielających pożyczek np. przez Internet.

Na rynku internetowych pożyczek bez zaświadczeń, można spotkać się z wieloma ofertami tego rodzaju zobowiązań finansowych. Poszukując dobrej pożyczki, można spotkać się m.in. z pożyczka w 15 min bez zaświadczeń, a także profilowanymi ofertami, jak pożyczka 5000 zł bez zaświadczeń, pożyczka 10000 bez zaświadczeń czy pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń. Pożyczki bez zaświadczeń są chętnie wybierane przez konsumentów, ponieważ są to zobowiązania całkowicie pozbawione zbędnych formalności.

Jak zaciągnąć tanią pożyczkę bez zaświadczeń?

Pożyczka bez zaświadczeń pozwala na zdobycie pieniędzy na dowolny cel. Osoba, która zdecyduje się na daną ofertę, może otrzymać pieniądze w kilka chwil, co jest jej niewątpliwym atutem. Zanim jednak zaciągnie pożyczkę, powinna sprawdzić oferty co najmniej kilku pożyczkodawców. W przypadku internetowych pożyczek bez zaświadczeń, warto sprawdzić oferty za pomocą porównywarki pożyczek bez zaświadczeń lub rankingów pożyczek bez zaświadczeń.

Poszukując taniej pożyczki bez zaświadczeń, warto zwrócić uwagę na podstawowe czynniki wpływające na jej ostateczny koszt. W przypadku pożyczki bez zaświadczeń jest to oprocentowanie, prowizja oraz wszystkie pozostałe koszty (np. ubezpieczenie lub inne opłaty, które są związane z zaciągnięciem pożyczki u danego pożyczkodawcy). Warto pamiętać, że zgodnie z prawem, maksymalne oprocentowanie pożyczki nie może przekroczyć dwukrotności stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego, powiększonej o 7 punktów procentowych. Z kolei prowizja to po prostu wynagrodzenie danej instytucji finansowej za udzielenie pożyczki.

Poszukując taniej pożyczki bez zaświadczeń, warto zwracać uwagę na RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. To pożyteczny miernik kosztów kredytu, który uwzględnia wszystkie koszty związane z zaciągnięciem danego zobowiązania (wspomniane oprocentowanie pożyczki, prowizję pożyczki i wszystkie pozostałe koszty). Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to wszystkie koszty zobowiązania, wyrażone jako wartość procentowa w stosunku rocznym. Im wyższa jest wartość RRSO, tym wyższe są koszty związane z daną pożyczką bez zaświadczeń.

Jak się okazuję, pożyczka bez zaświadczeń może być darmowa. Darmowe pożyczki bez zaświadczeń to promocyjne oferty pożyczkodawców dla nowych klientów. Dzięki darmowej pożyczce, oddaje się tylko tyle, ile się pożyczyło. Oferty darmowych pożyczek są skierowane do osób, które do tej pory nie zaciągnęły żadnego zobowiązania. Płacąc raty za darmową pożyczkę bez zaświadczeń, spłaca się jedynie ratę kapitałową, a oprocentowanie oraz prowizja za jej udzielenie są równe zeru.

Przeczytaj także:


2020-06-16

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa określa jeden z najważniejszych parametrów naszego finansowego życia. Choć na jej temat krąży wiele mitów, warto przekonać się, ile naprawdę wynosi. Będzie to możliwe dzięki kalkulatorowi zdolności kredytowej.

2020-04-23

Pożyczki dla firm - jak wybrać najlepszą pożyczkę firmową?

Każdy przedsiębiorca prędzej czy później będzie potrzebował pożyczki na firmę. Pożyczka firmowa umożliwia rozwój działalności, wdrożenie innowacji, nabycie nowego, niezbędnego do prowadzenia firmy sprzętu. Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając pożyczki dla firm.

2020-04-23

Szybki kredyt - gdzie wziąć szybko kredyt? Warunki, korzyści

Do walki o klienta szukającego szybkiej gotówki dołączyły także banki, oferując szybki kredyt. Formalności w przypadku takiego kredytowania obcięte są do minimum, a czas oczekiwania na zaakceptowanie wniosku wcale nie musi być dłuższy niż przy tzw. kredytach chwilówkach.

Pożyczka przez Internet na konto - zalety pożyczki online na konto

Pożyczka online na konto to szybki i wygodny sposób na “zastrzyk”gotówki. To wybawienie dla osób, które mają problem z płynnością finansową lub chcą spełnić swoje marzenia.

BIK - co to jest? Czyszczenie BIK, raport za darmo

BIK - ten tajemniczo brzmiący skrót to nic innego, jak Biuro Informacji Kredytowej, zbierający dane na temat naszych finansów. Czy możliwe jest popularne "czyszczenie BIK"?  

Kredyt na oświadczenie - gdzie i jak wziąć kredyt na oświadczenie?

Obecnie z kredytu na oświadczenie mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. To forma kredytu z najmniejszą ilością formalności do załatwienia. Kredytobiorca musi jedynie oświadczyć, jakie wpływy miesięczne uzyskuje – bez dodatkowych dokumentów od pracodawcy i instytucji podatkowych.

Windykacja: należności, długów, bankowa, faktur. Co to jest?

Skuteczna windykacja długów to obecnie usługa świadczona dla klientów indywidualnych i firmowych przez wiele przedsiębiorstw. Sprawdź, jak zlecić windykację oraz jak się zachować, gdy cię windykują.

Ikona informacji
poradniki