Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Pożyczka bez zaświadczeń to zobowiązanie finansowe pozbawione zbędnych formalności. Zaciągając pożyczki bez zaświadczeń, nie trzeba przedstawiać dokumentów, które potwierdzą aktualne zatrudnienie. Dzięki temu proces przyznawania pożyczek jest szybszy, a pieniądze mogą zostać przelane na konto po kilkunastu minutach.

Pożyczka bez zaświadczeń to zobowiązanie finansowe, dzięki któremu w kilka chwil zdobędziesz dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Obecnie pożyczki bez zaświadczeń oferuje spora grupa pożyczkodawców, jak wybrać najlepszą z nich?

Pożyczki bez zaświadczeń – jak je uzyskać? Co je charakteryzuje? (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Zobacz: Co cechuje szybkie pożyczki online SMS365?

Pożyczka bez zaświadczeń – co warto wiedzieć przed zaciągnięciem

Pożyczka bez zaświadczeń może być udzielana jedynie przez pozabankowe instytucje finansowe, ponieważ ze względu na prawne regulacje, wszystkie polskie banki wymagają przedstawienia zaświadczeń przez pożyczkobiorcę przed podpisaniem umowy o pożyczkę. Dlatego osoba, która rozgląda się za dobrą ofertą pożyczki bez zaświadczeń, powinna skupić swoją uwagę na pozabankowych pożyczkodawcach, udzielających pożyczek np. przez Internet.

Na rynku internetowych pożyczek bez zaświadczeń, można spotkać się z wieloma ofertami tego rodzaju zobowiązań finansowych. Poszukując dobrej pożyczki, można spotkać się m.in. z pożyczka w 15 min bez zaświadczeń, a także profilowanymi ofertami, jak pożyczka 5000 zł bez zaświadczeń, pożyczka 10000 bez zaświadczeń czy pożyczka 1000 zł bez zaświadczeń. Pożyczki bez zaświadczeń są chętnie wybierane przez konsumentów, ponieważ są to zobowiązania całkowicie pozbawione zbędnych formalności.

Jak zaciągnąć tanią pożyczkę bez zaświadczeń?

Pożyczka bez zaświadczeń pozwala na zdobycie pieniędzy na dowolny cel. Osoba, która zdecyduje się na daną ofertę, może otrzymać pieniądze w kilka chwil, co jest jej niewątpliwym atutem. Zanim jednak zaciągnie pożyczkę, powinna sprawdzić oferty co najmniej kilku pożyczkodawców. W przypadku internetowych pożyczek bez zaświadczeń, warto sprawdzić oferty za pomocą porównywarki pożyczek bez zaświadczeń lub rankingów pożyczek bez zaświadczeń.

Poszukując taniej pożyczki bez zaświadczeń, warto zwrócić uwagę na podstawowe czynniki wpływające na jej ostateczny koszt. W przypadku pożyczki bez zaświadczeń jest to oprocentowanie, prowizja oraz wszystkie pozostałe koszty (np. ubezpieczenie lub inne opłaty, które są związane z zaciągnięciem pożyczki u danego pożyczkodawcy). Warto pamiętać, że zgodnie z prawem, maksymalne oprocentowanie pożyczki nie może przekroczyć dwukrotności stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego, powiększonej o 7 punktów procentowych. Z kolei prowizja to po prostu wynagrodzenie danej instytucji finansowej za udzielenie pożyczki.

Poszukując taniej pożyczki bez zaświadczeń, warto zwracać uwagę na RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. To pożyteczny miernik kosztów kredytu, który uwzględnia wszystkie koszty związane z zaciągnięciem danego zobowiązania (wspomniane oprocentowanie pożyczki, prowizję pożyczki i wszystkie pozostałe koszty). Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to wszystkie koszty zobowiązania, wyrażone jako wartość procentowa w stosunku rocznym. Im wyższa jest wartość RRSO, tym wyższe są koszty związane z daną pożyczką bez zaświadczeń.

Jak się okazuję, pożyczka bez zaświadczeń może być darmowa. Darmowe pożyczki bez zaświadczeń to promocyjne oferty pożyczkodawców dla nowych klientów. Dzięki darmowej pożyczce, oddaje się tylko tyle, ile się pożyczyło. Oferty darmowych pożyczek są skierowane do osób, które do tej pory nie zaciągnęły żadnego zobowiązania. Płacąc raty za darmową pożyczkę bez zaświadczeń, spłaca się jedynie ratę kapitałową, a oprocentowanie oraz prowizja za jej udzielenie są równe zeru.

Przeczytaj także:

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

2019-03-29

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Na czym polega upadłość konsumencka i kiedy warto się o nią ubiegać?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie prawne umożliwiające indywidualnym dłużnikom wyjście ze spirali długów. Na czym polega, kiedy warto z niej skorzystać?

Różnice między kredytem a pożyczką. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję

W artykułach często słowo kredyt i pożyczka traktowane są jak synonimy. Tymczasem między jednym i drugim zachodzą ogromne różnice.

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Kredyt konsolidacyjny - dla kogo jest i czy warto go brać?

Jakie są zasady zaciągania kredytu konsolidacyjnego? Dla kogo przeznaczona jest taka oferta i czy rzeczywiście jest to rozwiązanie rozsądne? 

Ikona informacji
poradniki