Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Pożyczki internetowe to minimum formalności i dokumentów, dogodny harmonogram spłaty i szybki przelew. Biorąc pożyczkę online, pieniądze na dowolny cel otrzymasz nawet w 15 minut od złożenia wniosku

Pożyczki online w 15 minut – jak szukać?

Aby znaleźć i otrzymać pożyczkę online, zazwyczaj niezależnie od tego, gdzie o nią wnioskujemy, musimy wykonać podobne kroki. Obecnie większość pożyczkodawców  obiecuje nam, że oferowane przez nich pożyczki przez Internet możemy dostać już w 15 minut.

Pożyczki online w 15 minut - jak znaleźć korzystną ofertę? (YAY Foto)

Jak wziąć pożyczkę przez Internet? Po pierwsze, poszukajmy informacji o potencjalnym pożyczkodawcy w sieci. Sprawdźmy, jakimi opiniami się cieszy, jakie są warunki otrzymania pożyczki internetowej, zastanówmy się też nad tym na ile my, jako przyszli klienci, jesteśmy w stanie je spełnić. Po drugie, upewnijmy się, czy pożyczkodawca działa zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania, czy jest zrzeszony w Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych oraz zweryfikujmy to, ile prawdy jest w marketingowych zapewnieniach o tym, że pożyczkę możemy dostać w 15 minut i to w 100% przez Internet.

Pożyczki online w 15 minut – jak dostać?

Jeśli brakuje nam pieniędzy na remont, wycieczkę czy od dawna odkładany urlop, to dzięki pożyczkom przez Internet potrzebne środki finansowe możemy zdobyć… jednym kliknięciem

Od pożyczki online, którą możemy otrzymać (po spełnieniu określonych warunków)  nawet w 15 minut dzielą nas jedynie trzy proste kroki. Aby ubiegać się o pożyczkę online musimy jedynie:

  • wybrać kwotę, której potrzebujemy i czas w jakim spłacimy pożyczkę;
  • wypełnić wniosek o pożyczkę przez Internet (nie powinno zająć nam to dłużej niż 15 minut, gdyż do uzupełnienia formularza wystarczą dane z dowodu osobistego);
  • poczekać na decyzję o przyznaniu pożyczki online i sprawdzić swoje konto bankowe.

Pamiętaj, że…

Informację o tym czy pożyczka online została nam przyznana możemy dostać już w ciągu 15 min od złożenia wniosku (to jak szybko poznamy decyzję zależy w rzeczywistości od godzin pracy pożyczkodawcy, od sposobu weryfikacji klientów i od tego, ile zajmie nam zapoznanie się z umową pożyczki).

Zobacz też: Jak wybrać najlepszą pożyczkę bez weryfikacji

Pozyczka online w 15 min? Tak, ale nie zawsze!

Pozyczka online w 15 min jest wprawdzie możliwa, jednak wiele zależy tu od tego, ile zajmie nam lektura wniosku, od tego, w jakim banku mamy konto i od tego, jak pożyczkodawca weryfikuje swoich klientów.

Najszybciej i decyzję i pieniądze o otrzymaniu pożyczki online, otrzymamy w tych firmach, które udzielają pożyczek przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (także w weekendy i święta). Równie istotne jest to, w jakim banku mamy konto – jeśli pożyczkodawca posiada rachunek bankowy w tej samej placówce, to taki przelew zostanie natychmiast zrealizowany, co oznacza, że przyznane środki finansowe znajdą się na naszym koncie w czasie krótszym niż 15 minut.

Do otrzymania pożyczki online potrzebujemy jedynie:

  • dowodu osobistego (jeśli jesteśmy niepełnoletni, to o pożyczkę dostępną nawet w 15 minut, w całości przez Internet nie będziemy mogli się ubiegać);
  • własnego konta w banku i numeru telefonu;
  • zameldowania na terenie Polski i adresu korespondencyjnego;
  • stałego, udokumentowanego dochodu.

Musimy także mieścić się w określonym, wymaganym przez pożyczkodawcę wieku. Niektóre firmy pozabankowe wymagają również, by ich przyszli klienci mieli dobrą zdolność kredytową i nie figurowali w żadnej bazie dłużników. Na szczęście warunki stawiane przez pożyczkodawców są stosunkowo łatwe do spełnienia, dzięki czemu jeśli tylko się z nich wywiążemy, to pożyczka online może znaleźć się na naszym koncie bankowym (jego numer podajemy we wniosku) już w 15 min. Pamiętajmy jednak, że nie jest to regułą, wszystko zależy od konkretnego pożyczkodawcy, jego procedur weryfikacyjnych, godzin pracy etc.

Pożyczki online w 15 minut – wybór pożyczkodawcy

Pożyczki internetowe wpisały się już na stałe w działalność firm pozabankowych, dzięki czemu naprawdę mamy z czego wybierać, a odpowiadającą naszym potrzebom pożyczkę możemy znaleźć już w 15 minut (ułatwią nam to dostępne w sieci i w 100% darmowe porównywarki finansowe). Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie zamieszczone w sieci informacje są prawdziwe, dlatego chcąc znaleźć wiarygodnego pożyczkodawcę, oferującego naprawdę atrakcyjną pożyczkę przez Internet, korzystajmy z równie wiarygodnych portali.

Pożyczki online w 15 minut - kwota i okres spłaty

Wybierając kwotę pożyczki (nawet jeśli dotyczy to „tylko” pozyczki online), powinniśmy wnioskować jedynie o taką kwotę, którą będziemy w stanie spłacić. Kwota pożyczki w 15 minut przez Internet nie powinna przekraczać możliwości naszego budżetu. Jak ocenić swoje możliwości finansowe? W tym celu od osiąganych dochodów odejmijmy miesięczne wydatki, zostawiając sobie pewną rezerwę na te z nich, które mogą nas zaskoczyć. To, co pozostanie, to kwota, którą możemy przeznaczyć na spłatę pożyczki.

Po wybraniu wspomnianych parametrów wypełniamy wniosek online o pożyczkę, pamiętając o tym, by podać prawdziwe i kompletne dane. Brak niektórych z nich może sprawić, że nasz wniosek o pożyczkę online zostanie odrzucony. Niekiedy konieczny jest również przelew weryfikacyjny, który potwierdzi prawdziwość podanych przez nas informacji. Następnie pozostaje nam jedynie czekać na decyzję o tym, czy pożyczka przez Internet została nam przyznana (taką odpowiedź powinniśmy otrzymać już w ciągu kilkunastu minut).

Wskazówka!

Jeśli w oczach firm pożyczkowych chcemy pozostać wiarygodnymi klientami, którzy w przyszłości będą mogli ubiegać się o kolejną pożyczkę w 15 min online, to terminowo spłacajmy tę, która już została nam przyznana. W sytuacji, gdy okaże się, że nie stać nas na to, by uiścić kolejną ratę w terminie jak najszybciej skontaktujmy się z  pożyczkodawcą i ustalmy nowy harmonogram spłaty pożyczki online.

Zobacz także: Pożyczki online bez weryfikacji

Pożyczki przez Internet w 15 minut – podsumowanie

Szybka pożyczka przez Internet niezależnie od tego, czy otrzymamy ją w 15 minut, czy też na decyzję będziemy musieli poczekać nieco dłużej (zazwyczaj około jednego dnia roboczego) pozwoli nam pokryć zarówno mniejsze, jak i większe wydatki (zwłaszcza te najpilniejsze).

Pożyczki online są niezastąpionym zastrzykiem gotówki wtedy, gdy najbardziej potrzebujemy finansowego wsparcia. Jeśli pożyczka online zostanie nam przyznana, to wszystkie niecierpiące zwłoki wydatki, będziemy mogli sfinansować nawet w 15 min, czyli niemal natychmiast.

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

2019-05-23

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

2019-05-22

Jak spłacić chwilówki - sprawdzone sposoby na spłatę długów

Warto dowiedzieć się w jaki sposób można poradzić sobie z problemem, jakim jest spłata takich szybki i łatwych pożyczek.

Pożyczki na raty miesięczne przez internet

Liczba osób, które każdego roku decydują się na zaciągnięcie pożyczki jest wciąż bardzo duża. Nie dziwi zatem fakt, że ilość instytucji finansowych oferujących nam różnorodne produkty finansowe tego rodzaju nieustannie wzrasta. 

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy - na co zwrócić uwagę?

Banki prześcigają się w ofertach kredytowych, Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać kredyt gotówkowy, który będzie dopasowany do naszego domowego budżetu?

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.

Ikona informacji
poradniki